• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 43
   کد: 190406
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
   رئیس کمیسیون ویژه ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد:

   علاقه مندی همه مردم به سردار قاسم سلیمانی به خاطر منش ویژه این شهید بزرگوار بود

   رئیس کمیسیون ویژه ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد گفت: علاقه مندی همه مردم به سردار قاسم سلیمانی به خاطر منش ویژه زندگانی این شهید بزرگوار است.
   علاقه مندی همه مردم به سردار قاسم سلیمانی به خاطر منش ویژه این شهید بزرگوار بود

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمدحسین ودیعی با قدردانی حضور حماسی مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی به خصوص شهر مشهد در آئین وداع با سردارسپهبد شهید قاسم سلیمانی و یاران مظلومش اظهارکرد: شاهد بودیم که میلیون ها نفر از مردم شریف مشهد برای بدرقه پیکر پاک شهید سردار حاج قاسم سلیمانی به خیابان آمدند و  این جریان و این حرکت مختص شهر مشهد نبوده و در بسیاری از شهر های ایران اتفاق افتاده است.

   وی با تاکید بر این که این جریان ادامه داد خواهد بود، اضافه کرد: جمعیت عظیمی که در خیابان های مشهد کمتر دیده ام و این حجم سیل آسای جمعیت، نشانگر این است که مردم تفاوت خدمتگذار و خائن را می دانند و قدردان خادمان خود هستند.

   عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: مردم می دانند سردار از دسته افرادی بود که هیچ گاه درگیر مسایل سیاسی و مادی جامعه و از همه مهمتر درگیر تندروی نشد؛ ایشان در دفاع مقدس و بعد از آن با اخلاص تمام از همه زندگی خود گذشت و در زمینه نظامی به مردم کشورمان خدمت نکرد.

   وی با بیان این که ایشان هیچ گاه وارد عرصه های اقتصادی نشد و در تمامی موضوعات طرف مردم ایستاد، افزود: این شهید بزرگوار به تفکیک جامعه نپرداخت و همین باعث شد جایگاه رفیعی قلب های ایرانیان را به خود اختصاص بدهد.

   ودیعی بیان کرد: او به معنای واقعی کلمه سرباز وطن بود و در وصیت خود توصیه کرد که سنگ قبری ساده داشته باشد؛ این شد که مردم ایران با هر عقیده و اندیشه ای  و با هر و تفکری از شهادت او ناراحت شدند و برای خداحافظی با پیکر ایشان در این سرما و سختی حاصل از فشار جمعیت با عشق و علاقه آمدند.

   وی خاطرنشان کرد: امیدواریم از رفتار و منش ایشان درس بگیریم و با تاسی از این شهید بزرگ، در راه مردم از هیچ خدمتی فرو گذار نباشیم. 

   تعداد بازدید: 43
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 422    بازدید کنندگان دیروز: 535    کل بازدید ها : 5,347,847
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد