• سرویها
   سرویها
   نام و نام خانوادگی : محمدکمال سرویها
   سمت : عضو شورا
   مدت خدمت از : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱تا ۱۳۹۶/۰۵/۰۱
   رشته تحصیلی : دندانپزشک
   محل تحصیل : دانشکده علوم پزشکی
   محل تولد : مشهد
   سوابق اجرایی

   وی در سال ۱۳۴۰ در مشهد متولد شد و در مدارس مشهد به تحصیل پرداخت. با شروع جنگ تحمیلی با اولین گردان اعزامی به جبهه رفت. پس از اخذ دیپلم با ورود در سپاه پاسداران در سال ۱۳۶۰ بطور تمام وقت در خدمت به جنگ و شناسایی نیروهای زبده اشتغال ورزید و پس از شرکت در چند عملیات، مانند شرکت در عملیات چزابه و حضور در عملیات خیبر در سال ۶۲ بر اثر اصابت ترکش مجروح و به اسارت نیروهای عراقی در آمد. وی در سال ۱۳۶۹ با دعای خیر مردم به همراه سایر آزادگان به کشور اسلامی ایران بازگشت. همچنین او در سال ۷۱ در رشته دندانپزشکی دانشکده علوم پزشکی مشهد به تحصیل مشغول شد.

   مهمترین سوابق اجرایی

   1. دندانپزشک 
   2. عضو سومین دوره شورای اسلامی شهر مشهد مقدس 
   3. نایب رئیس شورا در سومین دوره شورای اسلامی شهر مشهد مقدس

   مسئولیت های وی در دوره چهارم شورای شهر مشهد به شرح ذیل است:

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد (سال اول و چهارم) / نایب رئیس شورا (سال دوم و سوم) / رئیس کمیسیون ویژه ایثارگران (سال دوم) / عضو کمیسیون خدمات شهری، بهداشت، سلامت و محیط زیست (سال سوم و سال چهارم)/ کمیسیون ویژه نظارت و امر به معروف و نهی از منکر/ عضو منتخب شورا در جلسات مشترک شهرداری و آستان قدس رضوی (سال اول، دوم و سوم) / عضو شورا و هیئت مدیره سازمان اتوبوسرانی(سال اول)/ عضو هیئت مدیره و شورای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (سال دوم و سوم)

   کمیته نظارتی چهار (مناطق ۷ و ۸ و ثامن) در سال چهارم / کمیته نظارتی یک( مناطق ۱ و ۹) در سال سوم /  کمیته نظارتی پنج (مناطق ۱۰ و ۱۱ و ۱۲) در سال اول و دوم.

 •     بازدید کنندگان امروز : 374    بازدید کنندگان دیروز: 535    کل بازدید ها : 5,347,799
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد