• جهانبخش
   جهانبخش
   نام و نام خانوادگی : محمدحسین جهانبخش
   سمت : عضو شورا
   مدت خدمت از : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱تا ۱۳۹۶/۰۵/۰۱
   رشته تحصیلی : زراعت و اصلاح نباتات
   محل تحصیل : مرکز مدیریت مشهد
   محل تولد : قائنات
   سوابق اجرایی

   در سال ۱۳۳۴ در شهرستان قائنات خراسان جنوبی به دنیا آمد و در سال ۱۳۴۷ بعد از زلزله نهم شهریور در سن 15 سالگی به مشهد آمد. دوران ابتدایی را در روستای خضری و دوران دبیرستان را در دبیرستان کوروش کبیر مشهد گذراند. سپس به تحصیلات دانشگاهی پرداخت و موفق به اخذ مدرک کاردانی در دانشسرای خیام نیشابور و اخذ مدرک کارشناسی در رشته زراعت و اصلاح نباتات در دانشگاه فردوسی مشهد و کارشناسی ارشد از مرکز مدیریت مشهد شد. وی در جبهه های نبرد حق علیه باطل ۲۱ماه با مسئولیت معاون گردان و فرمانده ی گروها در منطقه گیلانغرب، منطقه کردستان، منطقه جنوب ( تبلیغات جبهه و جنگ) حضور داشت.

   مهمترین سوابق اجرایی

   1.  استاندار بوشهر
   2. استاندار خراسان شمالی 
   3. مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی

   مسئولیت های وی در دوره چهارم شورای شهر مشهد به شرح ذیل است:

   عضو کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و امور اداری / عضو کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت ها (سال اول و سوم و چهارم) / عضو کمیسیون ویژه نظارت و امر به معروف و نهی از منکر / نایب رئیس و عضو کمیسیون ویژه ایثارگران / عضو هیات مدیره و شورای سازمان پارکها و فضای سبز (سال اول)/ عضو شورای آموزش و پرورش استان خراسان رضوی / عضو کمیسیون سفرهای خارجی (سال سوم) / عضو کمیته نامگذاری معابر (سال سوم) / عضو کمیسیون ویژه خطوط قطارشهری (سال دوم) / عضو هیئت مدیره شرکت نمایشگاه های بین المللی / عضو کمیسیون ویژه ساماندهی حاشیه شهر و رسیدگی با مناطق کم برخوردار (سال دوم).

   کمیته نظارتی چهار (مناطق ۷ و ۸ و ثامن) در سال چهارم / کمیته نظارتی پنج (مناطق ۱۰ و ۱۱ و ۱۲) در سال دوم و سوم / کمیته نظارتی سه ( مناطق ۴ و ۵ و ۶) سال اول.

 •     بازدید کنندگان امروز : 278    بازدید کنندگان دیروز: 535    کل بازدید ها : 5,347,703
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد