• آصفی یزدی
   آصفی یزدی
   نام و نام خانوادگی : محمد آصفی یزدی
   سمت : عضو شورا
   مدت خدمت از : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱تا ۱۳۹۶/۰۵/۰۱
   رشته تحصیلی : تاریخ
   محل تحصیل : دانشگاه فردوسی مشهد
   محل تولد : مشهد
   سوابق اجرایی

   محمد آصفی یزدی
   وی در سال ۱۳۴۳ در محله ضد(پل انجیر) در شهر مشهد، به دنیا آمد. تحصیلات دوران ابتدایی خود را در مدرسه مولوی و مقطع راهنمایی را در مدرسه عنصری واقع در خیابان تهران و مقطع متوسطه را در دبیرستان شد با هنر به پایان رساند. آصفی یزدی مدرک کارشناسی خود را در رشته تاریخ از دانشگاه فردوسی مشهد دانشکده ادبیات و علوم انسانی دریافت کرد. در مدت هشت سال دفاع مقدس نیز به مدت دوازده ماه به عنوان دیده بان انجام وظیفه کرده است.


   مهمترین سوابق اجرایی

   1. مدیر کل سیاسی و انتخابات استان خراسان رضوی
   2.  معاون برون مرزی صدای استان خراسان رضوی
   3.  مدیر رادیو مشهد

   مسئولیت های وی در دوره چهارم شورای شهر مشهد به شرح ذیل است:

   عضو هیئت رئیسه و ناظر شورا ( سال اول وچهارم )/ نایب رئیس و عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و زیارت (سال اول ، دوم ، سوم وسال چهارم) / نایب رئیس کمیسیون ویژه نظارت و امر به معروف و نهی از منکر/ عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک / عضو هیات مدیره موسسه فرهنگی شهرآرا / عضو کمیته نامگذاری معابر شهری / عضو هیئت مدیره سازمان حمل و نقل و ترافیک (سال اول)/ عضو کمیسیون ماده ۱۷ دستورالعمل واگذاری اتوبوس به بخش غیردولتی (سال اول) / عضو هیات امناء مرکز پژوهش های شورای اسلامی مشهد / عضو شورای حجم (سال دوم و سال سوم) / رئیس کارگروه ورزش/ نماینده و عضو ناظر در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر (سال اول ، دوم و سال سوم) / عضو منتخب شورا در هیات مدیره و شورای سازمان فرهنگی و تفریحی (سال سوم) عضو کمیسیون تلفیق .

   عضو کمیته نظارتی دو (مناطق ۲ و ۳) در سال چهارم / کمیته نظارتی چهار (مناطق ۷ و ۸ و ثامن) در سال دوم و سوم / کمیته نظارتی یک ( مناطق ۱ و ۹) در سال اول.

 •     بازدید کنندگان امروز : 267    بازدید کنندگان دیروز: 535    کل بازدید ها : 5,347,692
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد