• طبقه بندی قوانین و مقررات
  • تفریغ بودجه سال 1391 شهرداری مشهد

   تفریغ بودجه سال 1391 شهرداری مشهد

   شماره جلسه :175
   تاریخ صدور :۱۳۹۲/۰۶/۰۴
   شماره صدور :2480/92/3/ش
   سال تصویب :۱۳۹۲/۰۱/۰۱
   دوره تصویب :دوره سوم

   ماده واحده: با تفریغ بودجه شهرداری مشهد به شرح آلبوم پیوست (مهرشده از سوی شورای اسلامی شهر مشهد) با رعایت تبصره¬های زیر موافقت شد.
   تبصره 1: با توجه به بند 4 گزارش حسابرس مستقل سال 91 مبنی بر عدم انعکاس فعالیتهای مالی روزنامه شهرآرا در دفاتر و صورتهای مالی شهرداری مشهد روزنامه شهرآرا مکلف است ظرف مدت یکماه نسبت به ارائه صورتهای مالی خود به حسابرس منتخب اقدام نماید و گزارش حسابرس در شورای شهر طرح و به تصویب برسد.
   تبصره 2: در خصوص بند 5-8 گزارش حسابرس مستقل مبنی بر عدم ثبت آثار مالی قراردادهای مشارکتی که به منظور ساخت پارکینگهای عمومی منعقد شده¬اند. شهرداری مشهد مکلف است سرمایه¬گذاری انجام شده مشارکتی در زمینه ساخت پارکینگ عمومی را به حسابرس اعلام تا در تفریغ بودجه سال 92 لحاظ گردد.
   تبصره 3: در خصوص ردیف 11 و پیوست های 1 و 2 گزارش حسابرس مستقل مبنی بر تهاتر نشدن مبادلات داخلی فی مابین شهرداری و اوراق مشارکت و با توجه به گزارش معاونت اقتصادی و نتایج حاصل از بررسی گزارشات ارسالی و تأیید آن توسط حسابرس موضوع مورد موافقت قرار گرفت.
   تبصره 4: با توجه به بندهای 15، 17 و 18 گزارش حسابرس مستقل در مورد پروژه¬های کوه نور، حافظ و آسمان شهرداری مشهد مکلف است ظرف مدت یکماه نسبت به تعیین تکلیف پروژه¬های مذکور اقدام نماید.
   تبصره 5: در خصوص بند 21 گزارش حسابرس مستقل؛ شهرداری مشهد مکلف است نسبت به انجام تکالیف مقرر در مصوبه شماره 832/92/3/ش مورخ 01/03/92 اقدام و گزارش آن را به حسابرس ارائه نماید.
   تبصره 6: با توجه به مبالغ اسناد واخواستی در شهرداریهای مناطق، شهرداری مشهد بایستی اقدامات موثر در زمینه وصول حقوق شهرداری را به عمل آورد.
    

   پیوست
 •     بازدید کنندگان امروز : 359    بازدید کنندگان دیروز: 535    کل بازدید ها : 5,347,784
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد