• سه شنبه،29 بهمن 1398
 • ورود
   
  • طبقه بندی قوانین و مقررات
  • پرداخت هزینه ارائه خدمات حمل و نقل دانش آموزان استثنایی نیازمند

   پرداخت هزینه ارائه خدمات حمل و نقل دانش آموزان استثنایی نیازمند

   شماره جلسه :
   تاریخ صدور :۱۳۹۸/۰۷/۳۰
   شماره صدور :5/98/14319/ش
   سال تصویب :۱۳۹۸/۰۱/۰۱
   دوره تصویب :دوره پنجم
   ماده واحده: به شـهرداری مشـهد مـقدس اجازه داده می‌شود، به‌منظور کمک به خانواده‌های نیازمند و محـروم دارای فرزند با معلولیت جسمی حرکتی و ذهنی و فراهم‌نمودن زمینه ادامه تحصیل و آموزش این‌گونه از دانش‌آموزان در مدارس استثنایی، هزینه‌های مربوط به خدمات رفت و آمد دانش آموزان مذکور را، که توسط شرکت‌های خصوصی تحت پوشش و نظارت سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ارایه می‌شود، تا سقف مبلغ 15.000.000.000 (پانزده میلیارد) ریال، از محل اعتبارات کمک به اقشار آسیب‌پذیر مندرج در بودجه سال 1398 شهرداری پرداخت نماید.
   تبصره1- شهرداری مشهد مقدس مکلف است، ضمن پیش‌بینی آثار مالی این مصوبه در اصلاح بودجه سال 1398، ردیفی را برای این منظور در آلبوم بودجه سنواتی خود پیش‌بینی و اعتبار مربوط را به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی پرداخت نماید.
   تبصره2- شهرداری مشهد مقدس مکلف است، نسبت به پیگیری دریافت اعتبارات لازم از دولت مطابق مفاد ماده 5 قانون حمایت از حقوق معلولان اقدام و گزارش آن را همزمان با ارسال لوایح تفریغ بودجه، به شورای اسلامی شهر ارایه نماید.
   تبصره3- هرگونه پرداخت خدمات رفت و آمد دانش‌آموزان مدارس استثنایی از محل این مصوبه، منوط به بررسی و تأیید صورت وضعیت سرویس مدارس مربوط، توسط شهرداری مشهد مقدس (سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی) می‌باشد.
 •     بازدید کنندگان امروز : 54    بازدید کنندگان دیروز: 668    کل بازدید ها : 5,345,870
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد