• طبقه بندی قوانین و مقررات
  • تفریغ بودجه سال 1397 سازمان پارک‌ها و فضای سبز

   تفریغ بودجه سال 1397 سازمان پارک‌ها و فضای سبز

   شماره جلسه :
   تاریخ صدور :۱۳۹۸/۰۶/۱۲
   شماره صدور :5/98/10800/ش
   سال تصویب :۱۳۹۸/۰۱/۰۱
   دوره تصویب :دوره پنجم
   ماده واحده: تفریغ بودجه سال 1397 سازمان پارک‌ها و فضای سبز که از حیث منابع به مبلغ 149,289,355,000 (یکصد و چهل و نه میلیارد و دویست و هشتاد و نه میلیون و سیصد و پنجاه و پنج هزار) ریال و از حیث مصارف به مبلغ 149,289,355,000 (یکصد و چهل و نه میلیارد و دویست و هشتاد و نه میلیون و سیصد و پنجاه و پنج هزار) ریال (که منابع و مصارف نسبت به اصلاح بودجه سال 1397 به میزان 11 درصد کاهش داشته است) می‌باشد، با رعایت تبصره‌های زیر و به شرح آلبوم پیوست ممهور به مهر شورای اسلامی شهر تصویب شد:
   تبصره 1-شهرداری مشهد مقدس مکلف است، تهیه و تدوین شاخص های مربوط به برنامه عملیاتی سازمان پارک‌ها و فضای سبز را در دستورکار خود قرار داده و گزارش آن را در زمان ارسال لایحه اصلاح بودجه سال 1398 به شورای اسلامی شهر ارایه و گزارش مستند و مکتوب تحقق عملکرد شاخص های برنامه عملیاتی را در قالب پیوست آلبوم تفریغ بودجه سالانه (سنواتی) به شورای اسلامی شهر ارسال نماید.
   تبصره 2- شهرداری مشهد مقدس (سازمان پارک‌ها و فضای سبز) مکلف است، نسبت به استقرار نظام حسابرسی داخلی از طریق مدیریت مجامع شهرداری اقدام و گزارش آن را در زمان ارسال لایحه اصلاح بودجه سال 1398 به شورای اسلامی شهر ارایه نماید.
   تبصره 3- شهرداری مشهد مقدس مکلف است، باتوجه به گزارش ارایه شده توسط سازمان پارک‌ها و فضای سبز، از محل منابع شهرداری، نسبت به اصلاح و بهسازی سیستم صوت پارک‌های بزرگ کوهسنگی و وکیل آباد، اقدام و گزارش آن را در زمان ارسال لایحه اصلاح بودجه سال 1398 به شورای اسلامی شهر ارایه نماید.
   تبصره 4- شهرداری مشهد مقدس (سازمان پارک ها و فضای سبز) مکلف است، نسبت به تعیین تکلیف بدهیهای مالیاتی سنوات قبل اقدام و گزارش آن را در زمان ارسال لایحه اصلاح بودجه سال 1398، به شورای اسلامی شهر ارایه نماید.
   تبصره 5- شهرداری مشهد مقدس (سازمان پارک ها و فضای سبز) مکلف است، نسبت به تعیین تکلیف بدهی به سازمان تامین اجتماعی اقدام و گزارش آن را در زمان ارسال لایحه اصلاح بودجه سال 1398، به شورای اسلامی شهر ارایه نماید.
   تبصره 6- مطابق مفاد آیین‌نامه معاملات شهرداری تهران تسری یافته به سایر کلانشهرها، صدور مجوز ترک تشریفات در سطح معاملات متوسط صرفاً برای حراج و در سطح معاملات عمده صرفاً برای مناقصه و مزایده و با رعایت ساز وکارهای قانونی مقرر امکان‌پذیر بوده و خارج از این موارد من جمله استعلام، هرگونه انعقاد قرارداد به صورت ترک تشریفات مورد تأیید نمی‌باشد. بر این اساس شهرداری مشهد مقدس (ستاد، مناطق، سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات وابسته) مکلف است، ضمن رعایت ضوابط و مقررات قانونی مربوط، نسبت به درج صحیح مجوزهای صادره برای معاملات در مقدمه قرارداد و سامانه‌های مربوط اقدام نماید.
 •     بازدید کنندگان امروز : 121    بازدید کنندگان دیروز: 535    کل بازدید ها : 5,347,546
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد