• طبقه بندی قوانین و مقررات
  • : قرارداد مشارکتی احداث، اجاره، بهره برداری و انتقال( B.O.L.T ) جایگاه های فروش بنزین در مقیاس کوچک(تک سکو)

   : قرارداد مشارکتی احداث، اجاره، بهره برداری و انتقال( B.O.L.T ) جایگاه های فروش بنزین در مقیاس کوچک(تک سکو)

   شماره جلسه :
   تاریخ صدور :۱۳۹۸/۰۵/۳۰
   شماره صدور :5/98/9847/ش
   سال تصویب :۱۳۹۸/۰۱/۰۱
   دوره تصویب :دوره پنجم
   ماده واحده:به شهرداری مشهد مقدس اجازه داده می‌شود، با توجه به فراخوان برگزار شده، نسبت به واگذاری 10 جایگاه‌ بنزین در مقیاس کوچک (تک سکو) به شرکت زال پارس به شماره ثبتی 35278 در قالب قرارداد سرمایه گذاری و اجاره با رعایت بند‌ها و تبصره‌های زیر اقدام نماید:
   1- انعقاد قرارداد سرمایه‌گذاری به ارزش 100.000.000.000 (یکصد میلیارد) ریال به مدت 10 سال شامل انجام کلیه عملیات مربوط به طراحی، ساخت، تجهیز، بهره‌برداری و تحویل توسط سرمایه‌گذار به شهرداری پس از تعمیرات اساسی (اورهال) با قابلیت بهره‌برداری از مجموعه جایگاه‌های بنزین تک‌سکو مطابق اسناد فنی.
   تبصره1- بهره برداری از جایگاهها در قالب قرارداد اجاره جایگاه فروش بنزین در مقیاس کوچک (تک‌سکو) خواهد بود که با لحاظ مفاد قرارداد سرمایه‌گذاری، سهم شهرداری از کارمزد ناخالص فروش (شامل کلیه درآمدهای حاصل از کارمزد فروش، حق تبخیر، طرح کهاب، طرح دیسپچینگ، حق برند) هر لیتر بنزین 5/52 درصد (پنجاه و دو و نیم درصد) می باشد.
   تبصره2- شهرداری مشهد مقدس مکلف است، پس از اخذ تاییدیه متن قرارداد سرمایه گذاری و اجاره از کمیسیون حقوقی، قراردادها و جداول مزبور را ممهور به مهر شورای اسلامی شهر نماید.
   2- مکان‌های پیش‌بینی شده برای احداث جایگاه‌های فروش بنزین در مقیاس کوچک ( تک سکو) (به جز موقعیت جایگاه‌های سی ان اجی موجود) باید علاوه بر رعایت کلیه ضوابط مربوطه، به تایید کمیته مکان‌یابی مبلمان شهری و گرافیک محیطی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مشهد برسد. عدم اعلام نظر کمیته حداکثر ظرف مدت یک ماه از ارائه درخواست به منزله تایید خواهد بود.
   تبصره- طرح دسترسی و جانمایی دقیق مکان های پیش بینی شده برای احداث جایگاه های فروش بنزین در مقیاس کوچک (تک سکو) به تایید سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد برسد.
 •     بازدید کنندگان امروز : 25    بازدید کنندگان دیروز: 464    کل بازدید ها : 5,347,914
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد