• طبقه بندی قوانین و مقررات
  • پرداخت هزینه ارائه خدمات حمل و نقل کارآموزان معلول و جانباز مرکز آموزش فنی و حرفه ای ویژه معلولین مشهد

   پرداخت هزینه ارائه خدمات حمل و نقل کارآموزان معلول و جانباز مرکز آموزش فنی و حرفه ای ویژه معلولین مشهد

   شماره جلسه :
   تاریخ صدور :۱۴۰۰/۰۴/۱۵
   شماره صدور :5/1400/5501/ش
   سال تصویب :۱۴۰۰/۰۱/۰۱
   دوره تصویب :دوره پنجم
   به شهرداری مشهد مقدس اجازه داده می شود، به منظور تسهیل در ایاب و ذهاب کارآموزان معلول و جانباز مرکز آموزش فنی و حرفه ای ویژه معلولین مشهد، هزینه های مربوط به خدمات ایاب و ذهاب کارآموزان مذکور را که توسط شرکت های بخش خصوصی تحت پوشش و نظارت سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ارائه می شود، تا سقف مبلغ 8،000،000،000 (هشت میلیارد) ریال، از محل اعتبارات کمک به اقشار آسیب پذیر مندرج در بودجه سال 1400 شهرداری پرداخت نماید.
   تبصره1- شهرداری مشهد مقدس مکلف است، نسبت به پیگیری دریافت اعتبارات لازم از دولت مطابق مفاد ماده 5 قانون حمایت از حقوق معلولان اقدام و گزارش آن را همزمان با ارسال لوایح تفریغ بودجه، به شورای اسلامی شهر ارایه نماید.
   تبصره2- استفاده از خدمات ایاب و ذهاب موضوع مصوبه منوط به عقد قرارداد با شرکت های تحت نظارت و مورد تایید سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس می باشد.
   تبصره3- هرگونه پرداخت خدمات ایاب و ذهاب به کارآموزان معلول و جانباز مرکز آموزش فنی و حرفه ای ویژه معلولین مشهد، از محل این مصوبه به شرکت های طرف قرارداد، منوط به بررسی و تایید صورت وضعیت سرویس مرکز مربوط، توسط شهرداری مشهد مقدس (سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی) می باشد.  
 •     بازدید کنندگان امروز : 869    بازدید کنندگان دیروز: 1822    کل بازدید ها : 6,919,887
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد