• طبقه بندی قوانین و مقررات
  • خرید سهام سهام‌داران شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد

   خرید سهام سهام‌داران شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد

   شماره جلسه :
   تاریخ صدور :۱۴۰۰/۰۳/۱۲
   شماره صدور :5/1400/3565/ش
   سال تصویب :۱۴۰۰/۰۱/۰۱
   دوره تصویب :دوره پنجم
   به شهرداری مشهد مقدس اجازه داده می شود، نسبت به خرید سهام اشخاص حقیقی سهام‌دار شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد (معادل 3/5 %)، ‌مطابق یکی از بندهای زیر اقدام نماید.
   1- خرید سهام به مبلغ ارزش روز هیات کارشناسی رسمی دادگستری، از طریق اعطا و تسویه با امتیازات ساختمانی (گروه پروانه، پایانکار و ...) به سهام‌داران و یا اشخاص معرفی شده از سوی ایشان و با لحاظ 20 درصد تخفیف نقدی.
   2- خرید سهام بر مبنای ارزش گذاری سال 98 (مطابق گزارش موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت دایا رهیافت به شماره 36-990820/ن مورخ 99/08/20 قیمت هر سهم 106،837 ریال) از طریق اعطا و تسویه با امتیازات ساختمانی (گروه پروانه، پایانکار و ...) بر مبنای سال 98 (ضوابط و محاسبات همزمان با تاریخ کارشناسی هیات کارشناسان رسمی دادگستری) به سهام‌داران و یا اشخاص معرفی شده از سوی ایشان مشروط به رعایت حداکثر سقف 40 درصد از کل مبلغ در قالب تغییر بهره برداری اعیان برای تهاتر سهام با ارزش مازاد بر 2 میلیارد ریال و با لحاظ 20 درصد تخفیف نسبت به محاسبات.
   تبصره- حداکثر زمان استفاده از امتیاز فوق الذکر، یکسال از تاریخ لازم الاجرا شدن این مصوبه می باشد و در صورت عدم استفاده از شرایط مذکور، امتیازات ساختمانی به نرخ روز محاسبه خواهد شد.
 •     بازدید کنندگان امروز : 1771    بازدید کنندگان دیروز: 3648    کل بازدید ها : 7,118,033
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد