• طبقه بندی قوانین و مقررات
  • استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در بکارگیری بانوان داوطلب آتش‌نشان

   استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در بکارگیری بانوان داوطلب آتش‌نشان

   شماره جلسه :
   تاریخ صدور :۱۴۰۰/۰۴/۰۲
   شماره صدور :5/1400/4634/ش
   سال تصویب :۱۴۰۰/۰۱/۰۱
   دوره تصویب :دوره پنجم
   به شهرداری مشهد اجازه داده می‌شود، در راستای اجرای مصوبه شماره 5/98/22558/ش مورخ 98/11/23 نسبت به بکارگیری بانوان داوطلب آتش‌نشان در حوزه فعالیت‌های پیشگیری، آموزش و پشتیبانی فعالیت‌های امداد و نجات بانوان به صورت برونسپاری و در قالب قراردادهای حجمی و استفاده از ظرفیت پیمانکاران بخش خصوصی ذیصلاح با رعایت بندها و تبصره زیر اقدام نماید.
   1-با توجه به شرایط سخت آموزش در این بخش و لزوم استفاده از لوازم خاص و رعایت ایمنی در حین آموزش، تعرفه‌های آموزش حسب موضوع تا حداکثر 2 برابر تعرفه‌های مشابه آموزش شهرداری لحاظ شود.
   2-تعرفه پشتیبانی امداد و نجات بانوان در زمانی که (طبق برنامه اعلامی از سوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی) آماده بکار می‌باشند، برای هر ساعت معادل 150.000ریال و در صورت اعزام و انجام پشتیبانی عملیات امداد و نجات به ازای هر ساعت1.500.000 ریال تعیین می‌شود.
   3- تعرفه مربوط به بازدیدهای کارشناسی از اصناف و اماکن مخصوص بانوان و کودکان به ازای هر بازدید و ارایه گزارش 500.000 ریال می‌باشد.
   4-تعرفه‌های فوق‌الذکر سالانه بر اساس تغییرات حقوق و دستمزد اعلامی مراجع ذیصلاح، تورم و سایر هزینه‌های مترتب بر پیمان، قابل تعدیل بوده که در صورت بروز رسانی، پس از تایید کمیته تعدیل خدمات شهری قابل اعمال خواهد بود.
   تبصره- شهرداری مشهد مقدس مکلف است، آثار مالی ناشی از اجرای این مصوبه را در اصلاح بودجه سال 1400 و بودجه سال‌های آتی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی لحاظ نماید.
 •     بازدید کنندگان امروز : 1733    بازدید کنندگان دیروز: 3648    کل بازدید ها : 7,117,995
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد