• طبقه بندی قوانین و مقررات
  • انعقاد تفاهم‌نامه‌ با پلیس راهنمایی و رانندگی و فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی

   انعقاد تفاهم‌نامه‌ با پلیس راهنمایی و رانندگی و فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی

   شماره جلسه :
   تاریخ صدور :۱۳۹۸/۱۲/۲۵
   شماره صدور :5/98/24504/ش
   سال تصویب :۱۳۹۸/۰۱/۰۱
   دوره تصویب :دوره پنجم
   ماده واحده: به شهرداری مشهد مقدس اجازه داده می‌شود، به منظور ترویج و اشاعه فرهنگ نظم و انضباط ترافیکی در بین شهروندان، مدیریت و راهبری بهینه ترافیک معابر سطح شهر، کاهش حجم و شدت آن و همچنین تسهیل و کمک به حضور به موقع پلیس راهنمایی و رانندگی در مواقع ضروری و حساس، نسبت به انعقاد تفاهم‌نامه به شرح پیوست (مهر شده توسط شورای اسلامی شهر)، ‌با پلیس راهنمایی و رانندگی و فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی با رعایت تبصره‌های زیر اقدام نماید.
   تبصره1- شهرداری مشهد مقدس مکلف است، آثار مالی اجرای تفاهم‌نامه فوق‌الذکر را در لایحه اصلاح و متمم بودجه سال 1399 منعکس نماید.
   تبصره2- به شهرداری مشهد مقدس اجازه داده می‌شود، در راستای تعامل و همکاری با نیروی انتظامی، نسبت به پادار نمودن مبلغ 270،000،000،000 (دویست و هفتاد میلیارد) ریال از محل اعتبارات هزینه‌ای برای سال 1398 اقدام و آثار مالی آن را در تفریغ بودجه سال 1398 منعکس نماید.
   تبصره3-شهرداری مشهد مقدس مکلف است، نسبت به انجام بند 3 ماده 4 تفاهم‌نامه با پلیس راهنمایی و رانندگی باموضوع راه‌اندازی سامانه الکترونیکی درخواست خدمات پلیس راهور، حداکثر ظرف مدت 3 ماه از تاریخ لازم الاجرا شدن این مصوبه اقدام و گزارش آن را به شورای اسلامی شهر ارائه نماید.
 •     بازدید کنندگان امروز : 754    بازدید کنندگان دیروز: 2958    کل بازدید ها : 5,552,312
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد