• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 51
   کد: 187934
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
   مدیرعامل موسسه خیریه توانبخشی فیاض‎بخش در جلسه علنی شورای شهر مشهد:

   روز جهانی معلولان، فرصتی برای پرداختن به 10 درصد از جامعه

   مدیرعامل موسسه خیریه توانبخشی فیاض‌بخش گفت: امیدواریم روز معلولین بهانه‌ای باشد تا همگی دست به دست هم دهیم و برای 10 درصد از جامعه خود خدمات ارزنده‌تری ارائه دهیم.
   روز جهانی معلولان، فرصتی برای پرداختن به 10 درصد از جامعه

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، یوسف کامیار، مدیرعامل موسسه خیریه توانبخشی فیاض‌بخش که به مناسبت روز جهانی معلولان در هفتاد و هشتمین جلسه علنی شورا حضور پیدا یافته بود، ضمن تشکر از مساعدت‌های شورای پنجم و خدماتی که در این دوره ویژه معلولان ارائه شده است، اظهارکرد: امیدواریم روز معلولین بهانه‌ای باشد تا همگی دست به دست هم دهیم و برای 10 درصد از جامعه خود خدمات ارزنده‌تری ارائه دهیم

   کامیار با بیان اینکه مجموعه خیریه فیاض‎بخش به بیش از 500 معلول از نقاط مختلف کشور خدمات ارائه می‌دهد، گفت: این مجموعه یکی از کامل‌ترین و منحصربه‌فردترین خدمات درمانی، از جمله دندانپزشکی را به شکل رایگان به جامعه هدف خود ارائه می‌دهد؛ 120 دندانپزشک به شکل رایگان با ما در تعامل هستند.

   وی در ادامه خاطرنشان کرد: مدیریت شهری مشهد در قالب‌های مختلف، خدمات حمایتی را ارائه می‌کند ولی مشکلات ما زیاد است و تورم سبب شده هزینه‌ها نیز افزایش پیدا کند؛ در چنین شرایطی کمک های مردمی کاهش پیدا نکرده و همچنان با ما همراهی می‌کنند.

   مدیرعامل موسسه خیریه توانبخشی فیاض‌بخش افزود: بدون شک این مجموعه تنها بواسطه حمایت‌های خیرین و مجموعه‌های مختلف میتواند به فعالیت خود ادامه دهد.

   کامیار با بیان اینکه معلولان نیز مانند سایر جامعه و شهروندان از حقوق مختلفی برخوردارند و باید از خدمات بهره‌مند باشند، گفت: در سال‌های اخیر مصوبات ارزشمندی را شورای شهر مشهد در حمایت از جامعه معلولین گذرانده که قدردان آن هستیم.

   تعداد بازدید: 51
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2100    بازدید کنندگان دیروز: 1484    کل بازدید ها : 5,460,103
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد