• پنج شنبه،21 آذر 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 23
   کد: 187803
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
   عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد:

   همدلی رمز حل مشکلات شهر است

   عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد ایجاد همدلی و همراهی بین دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی و خدماتی را مهم‌ترین عامل در رفع مشکلات جامعه عنوان کرد.
   همدلی رمز حل مشکلات شهر است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، علیرضا شهریاری با اشاره به اجرای بسیار سریع نصب عرشه فلزی پل چپ‌گرد بزرگراه شهید کلانتری به بولوار شهید ناصری گفت: همدلی و هماهنگی تمام نهادها و دستگاه‌های پای‌کار به‌ویژه نیروی انتظامی و راهور سبب شد تا این پروژه با سرعت جالب‌توجهی انجام‌شده و حتی یک رکورد را در این زمینه ثبت کند.

   وی افزود: اگر نبود این همراهی نمی‌توانستیم پروژه را به این شکل مدیریت کنیم و باید شاهد مسدودشدن حداقل 6 روزه مسیر شریانی میدان تلویزیون به میدان جهاد می‌شدیم که تبعات بسیاری برای شهر و هزینه‌های گزافی به دنبال داشت. اما شاهد بودیم که باهمت دستگاه نظارتی شهرداری، پیمانکار و مشاور پروژه، حمایت شورا باوجود افزایش هزینه پروژه و همراهی و همگامی کم‌نظیر نیروهای انتظامی و راهور در کنترل و مدیریت ترافیک که شبانه‌روز همراه نیروهای اجرایی پروژه بودند، عرشه فلزی این پل در مدت تنها 40 ساعت نصب و محور باز شد که رکورد بسیار ویژه‌ای در کشور محسوب می‌شود.

   شهریاری با تقدیر ویژه از راهور و پلیس‌راه مشهد به دلیل همراهی در پروژه تأکید کرد: باید این همدلی‌ها تداوم یابد چراکه با حفظ همدلی و تعامل تمام مشکلات کشور حل‌شدنی است. همه دستگاه‌های ذی‌ربط در خصوص امور مردم باید در یک راستا هم‌جهت و یکدل باشند و برای کشور تلاش کنند.

   به گفته این عضو هیات رئیسه شورای شهر تاکید کرد: در شورای پنجم مشهد و از روز اول فعالیت همیشه به دنبال همین مهم بوده‌ایم و به‌دوراز هرگونه جناح‌بندی و بدون توجه به گرایش‌های سیاسی، در پی تعامل و همگامی و هم‌راستایی با تمام دستگاه‌ها و نهادهایی بوده‌ایم که به هر شکل به کار مردم مرتبط می‌شوند.
    

   تعداد بازدید: 23
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 7322    بازدید کنندگان دیروز: 10963    کل بازدید ها : 5,037,064
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد