• پنج شنبه،21 آذر 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 58
   کد: 186332
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶
   رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد در مراسم اتصال بلوار خاقانی به بلوار نماز:

   امیدواریم شورای پنجم بتواند منشاء خدمات بیشتری برای شهروندان باشد/ عملیات عمرانی پروژه های شهر با قوت در حال اجرا هستند

   رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد گفت: زمانی که شورای پنجم فعالیت خود را آغاز کرد، شهرداری دغدغه تامین حقوق پرسنل و کارکنان خود را داشت ولی امروز شاهد بهره‌برداری از پروژه هایی هستیم که در همین دوره کلنگ‌زنی شده‌اند؛ امیدواریم با تداوم این رویکرد و رویه، منشاء خدمات بیشتری برای شهروندان مشهدی باشیم.
   امیدواریم شورای پنجم بتواند منشاء خدمات بیشتری برای شهروندان باشد/ عملیات عمرانی پروژه های شهر با قوت در حال اجرا هستند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احمد نوروزی در مراسم بازگشایی و اتصال بلوار خاقانی به بلوار نماز که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر مشهد و مدیران شهری و شهروندان برگزار شد، اظهارکرد: مایه خرسندی است که گام دیگری در جهت خدمت به شهروندان مشهدی برداشته شده است.

   وی با بیان اینکه سازمان عمران شهرداری مشهد عملیات عمرانی پروژه های بسیار خوبی را در سطح شهر به دست گرفته که برخی از آنها در حال اجرا و برخی دیگر نیز به بهره‎‌برداری رسیده‌اند، گفت: این سازمان باید افق های دورتری را پیش روی خود ترسیم کند و اجرای پروژه های کلان‌تر بیشتری را در برنامه خود قرار دهد.

   نوروزی در ادامه افزود: بسیار خوشحالیم که پروژه های سنگین و کلان عمرانی همچون احداث قطارشهری نیز در کنار سایر پروژه های شهر با قوت در حال اجراست؛ به نحوی که ایستگاه الندشت در خط 2 هفته آینده به بهره‌‍برداری خواهد رسید، حفاری تونل خط 3 مطابق با برنامه زمان‌بندی درحال اجراست و فرآیند انتخاب پیمانکار برای خط 4 نیز طی شده است.

   رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: زمانی که شورای پنجم فعالیت خود را آغاز کرد، شهرداری دغدغه تامین حقوق پرسنل و کارکنان خود را داشت ولی امروز شاهد بهره‌برداری از پروژه هایی هستیم که در همین دوره کلنگ‌زنی شده‌اند.

   نوروزی در ادامه به نقش موثر اتصال بلوار خاقانی به بلوار نماز در ترافیک منطقه داشت و گفت: بدون شک با این اتصال، ترافیک خیابان های اطراف روان‌تر و سبک‌تر می‌شود و رفاه شهروندان و ساکنان این محدوده را به همراه خواهد داشت.

   وی با تشکر از معاونت حمل‌ونقل، عمران و ترافیک و همچنین سازمان عمران شهرداری، اظهارکرد: امیدواریم شورای پنجم بتواند منشاء خدمات بیشتری برای شهروندان و زائران بارگاه منور رضوی باشد چراکه مردم مشهد شایسته بهترین‌ها هستند. 

   تعداد بازدید: 58
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 6645    بازدید کنندگان دیروز: 10963    کل بازدید ها : 5,036,387
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد