• پنج شنبه،21 آذر 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : ۱۰۰۱
   تعداد بازدید: 56
   کد: 186130
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
   عضو کمیته نظارتی شماره یک شورای اسلامی شهر مشهد:

   زمین های زیادی در حریم منطقه 4 دچار مشکل سند هستند

   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد و عضو کمیته نظارتی شماره یک این مجموعه گفت: در حال حاضر زمین های زیادی در حریم منطقه 4 دچار مشکل سند هستند.
   زمین های زیادی در حریم منطقه 4 دچار مشکل سند هستند

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، حمیدرضا موحدی زاده در حاشیه نخستین جلسه کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهد در دور جدید که به منظور بررسی و حل مشکلات منطقه چهار مشهد برگزار شد، اظهارکرد: پیگیری و رفع چنین مشکلاتی از جمله مهم ترین وظایف کمیته های نظارتی است و تلاش می کنیم در راستای حل مشکلات و مسائل مختلف مردم این محدوده هرچه در توان داریم انجام دهیم.

   وی بیان این که به مشکلات منطقه 4 کم و بیش آشنایی داشته و دارم، افزود: این منطقه با 250 تا 260 هزار نفر جمعیت، مشکلات و محدودیت های مختلفی را دارد که سنددار نبودن بسیاری از اراضی در این منطقه در زمره مهم ترین نارسایی ها در این زمینه محسوب می شود.

   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد و عضو کمیته نظارتی شماره یک این مجموعه با اشاره به ترکیب جدید کمیته نظارتی منطقه 4 ابرازخرسندی کرد: حضور دو رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی و همچنین مناطق کم برخودار و پیرامونی در این کمیته، فرصت ها و ظرفیت های خوبی را برای رفع بسیاری از مشکلات مربوط به شهرسازی و معماری این محدوده شهری ایجاد می کند.

   وی تاکید کرد: اعضای کمیته نظارتی نیز تا جایی که دستشان باز باشد و اختیارات به آن ها اجازه دهد از هیچ کوششی برای مردمان نجیب این منطقه شهری فروگذار نخواهند بود.


    

   تعداد بازدید: 56
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 7487    بازدید کنندگان دیروز: 10963    کل بازدید ها : 5,037,229
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد