• پنج شنبه،21 آذر 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 51
   کد: 185281
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
   مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی در هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر مشهد:

   حال خوب ورزش استان و مشهد، مرهون حمایت های شورای پنجم است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی گفت: حمایت های شورای پنجم شهر مشهد از ورزش همگانی و قهرمانی سبب شده روند رو به رشدی را شاهد باشیم، شادابی و نشاط اجتماعی در سطح جامعه شکل گیرد و مردم به تیم های شهر خود افتخار می‌کنند.
   حال خوب ورزش استان و مشهد، مرهون حمایت های شورای پنجم است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، فرزاد فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی که به مناسبت هفته تربیت بدنی در هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر مشهد حضور پیدا کرده بود، ضمن تشکر از همراهی و حمایت های مدیریت شهری مشهد برای توسعه ورزش، اظهارکرد: این حمایت‌ها سبب شد تا ورزش استان و بویژه مشهد روند رو به رشدی داشته باشد.

   وی با بیان اینکه نقش حمایت های شورای شهر مشهد، نه تنها در ورزش این شهر، بلکه در توسعه ورزش استان بسیار تاثیرگذار بوده است، گفت: این رویکرد و نگاه سبب شد بار دیگر نام استان خراسان رضوی و مشهد در تمامی استان‌ها، بویژه استان‌های صاحب‌نام در حوزه ورزش، با افتخار برده شود.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: تقدیر و تشکر از شورای شهر مشهد بخاطر حمایت‌هایی که باعث انگیزه و امیدآفرینی در حوزه ورزش و هیات های ورزشی شده را وظیفه خود می‌دانیم.

   فتاحی با بیان اینکه یکدلی و هماهنگی و همراهی اعضای شورای شهر با دولت تدبیر و امید یکی از رموز موفقیت شهر مشهد است، اظهارکرد: این همدلی سبب شده در یک راستا حرکت کنیم و برآیند قابل توجهی در این زمینه شاهد باشیم.

   وی در ادامه گفت: حمایت از هیات های ورزشی فعال در حوزه بانوان سبب شد در این حوزه نیز رشد چشمگیری داشته باشیم.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی با بیان اینکه بخشی از حمایت های شورای شهر و شهرداری از ورزش موجب شده 53 تیم در لیگ های مختلف از شهر مشهد حضور داشته باشند، تصریح کرد: بدون شک حضور این تیم‌ها باعث ایجاد شادابی و نشاط اجتماعی است و مردم به تیم های شهر خود افتخار می‌کنند.

   فتاحی افزود: حمایت‌ها سبب شد تیم های ورزشی ما سال گذشته در لیگ برتر کشور، سال موفقیت‌آمیزی را پشت سربگذارند

   وی در بخش پایانی صحبت های خود از شورای شهر مشهد تقاضا کرد حمایت های مدیریت شهری از حوزه ورزش امسال نیز تداوم داشته باشد و گفت: اعتباراتی که در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی پیش‌بینی شده موجی از شادی و نشاط را در بین جوانان و هیات های ورزشی ایجاد کرده است.

   فتاحی خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانات آمادگی انعقاد هرگونه تفاهمنامه همکاری فعالیت های ورزشی را با مدیریت شهری دارد.
    

   تعداد بازدید: 51
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 6637    بازدید کنندگان دیروز: 10963    کل بازدید ها : 5,036,379
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد