• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 112
   کد: 184450
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
   عضو کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد در جلسه با ساکنان محله دریادل:

   بازگشایی خیابان‌ها و ایجاد فضای سبز، اصلی‌ترین سیاست شورا در منطقه ثامن

   عضو کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهدمقدس گفت: عمده تمرکز شهرداری منطقه ثامن طی 2 سال گذشته، براساس تاکیدات شورای شهر، بازگشایی خیابان‌ها، ره‌باغ‌ها، خیابان‌های شعاعی و ایجاد فضای سبز بوده و دستاوردهای خوبی نیز کسب شده است.
   بازگشایی خیابان‌ها و ایجاد فضای سبز، اصلی‌ترین سیاست شورا در منطقه ثامن

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، بتول گندمی در نشست اعضای کمیته نظارتی شماره 4 با ساکنان محله دریادل واقع در منطقه ثامن شهرداری مشهد با بیان اینکه شورای پنجم تمرکز خود را به حفظ ساکنان در بافت پیرامونی حرم مطهر معطوف کرده است، گفت: دفاتر تسهیلگری با همین رویکرد ایجاد شده‌اند تا همزمان با اجرای طرح نوسازی و بهسازی، مردم در اجرای این طرح در محل سکونت خود مشارکت داشته باشند.

   وی در ادامه اظهارکرد: ساکنان، با این بافت و محله خود خو گرفته‌اند و خاطرات بسیاری دارند؛ مخالف خریداری املاک و اراضی توسط شهرداری و ساخت مجتمع های تجاری و اقامتی به جای آنها هستیم.

   گندمی افزود: عمده تمرکز شهرداری منطقه ثامن طی 2 سال اخیر، براساس تاکیدات شورای شهر، بازگشایی خیابان‌ها، ره‌باغ‌ها، خیابان‌های شعاعی و ایجاد فضای سبز بوده و در گزارش عملکرد منطقه هیچ موردی مبنی بر تملک نیست.

   عضو کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: امیدواریم با حمایت و هدایت شورا و نمایندگان مجلس، بتوان 3100 میلیاردتومان اوراق مشارکت را جذب کرد تا از این طریق داستان 24 ساله طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی جمع شود.

   گندمی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: کمیته نظارتی در منطقه ثامن هر 3 هفته یک بار برگزار می‌شود و هرکدام از شهروندان میتوانند درصورتیکه از طریق شهرداری به نتیجه نرسند، مسائل خود را در این کمیته مطرح و پیگیری نمایند؛ نگاه ما، نگاه حل مشکل است و در حد وسع و اختیارات خود همواره سعی کرده‌ایم مشکل شهروندان را حل کنیم.

   تعداد بازدید: 112
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1826    بازدید کنندگان دیروز: 1484    کل بازدید ها : 5,459,829
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد