• پنج شنبه،21 آذر 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 46
   کد: 180770
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
   نایب رئیس شورای شهر مشهد در مرکز 137 شهرداری خبر داد:

   28 مردادماه؛ انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر مشهد/ نامزدهای تصدی ریاست شورا آخر وقت شنبه مشخص خواهند شد

   نایب رئیس شورای شهر مشهدمقدس با بیان اینکه انتخابات اعضای هیئت رئیسه شورای شهر مشهد برای سومین سال فعالیت شورای پنجم در جلسه علنی شورا، مورخ 28 مردادماه، برگزار می‌شود، گفت: داوطلبان تصدی سمت ریاست شورا و عضویت در هیئت رئیسه تا آخر وقت اداری روز شنبه، 26 مردادماه مشخص خواهند شد.
   28 مردادماه؛ انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر مشهد/ نامزدهای تصدی ریاست شورا آخر وقت شنبه مشخص خواهند شد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حمیدرضا موحدی‌زاده در قالب طرح چهارشنبه‎های پاسخگویی، در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد حضور پیدا کرد و از ساعت 9 تا 11 پاسخگوی تماس های شهروندان بود.

   وی در پایان این دو ساعت به گفتگو با خبرنگاران پرداخت و اظهارکرد: مرکز 137 فرصت بسیار مناسبی است تا مشکلات و مسائل و انتقادات شهروندان را از زبان خود مردم و بدون واسطه بشنویم.

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه مردم بسیار شریف و قانعی داریم، گفت: گلایه‌مندی شهروندان نشان از حس مسئولیت‌پذیری بالای آنهاست و در برخی از موارد راه حل های بسیار خوبی نیز از سوی آنها مطرح شد و بررسی خواهیم کرد.

   موحدی‌زاده خاطرنشان کرد: پیگیری درخواست‌های مردمی باید شکل سیستماتیک بیشتری به خود گیرد؛ 137 تاکنون اقدامات مختلفی را در جهت اعتمادسازی بیشتر بین مدیریت شهری و شهروندان انجام داده ولی با توجه به اینکه مردم در مقایسه با سایر دستگاه‌‌ها، بیشترین مراوده را با شهرداری دارند، میزان گلایه‌مندی بیشتری نیز خواهند داشت.
   وی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به پایان رسیدن دومین سال فعالیت شورای پنجم، افزود: براساس آیین‌نامه داخلی شورا، اعضای هیئت رئیسه و کمیسیون‌ها هرساله با رای اعضای شورای شهر باید انتخاب شوند.

   موحدی‎زاده با بیان اینکه انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر مشهد در جلسه علنی مورخ 28 مردادماه برگزار خواهد شد، گفت: فرمی به اعضای شورای شهر ارسال شده و مقرر است داوطلبان تصدی سمت ریاست شورا و عضویت در هیئت رئیسه تا آخر وقت اداری روز شنبه، 26 مردادماه، این فرم را به اداره پیگیری مصوبات شورای شهر تحویل دهند.

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه انتخابات اعضای کمیسیون‌ها نیز جلسه بعد از انتخاب هیئت رئیسه برگزار خواهد شد، تصریح کرد: تغییرات در هر بخشی می‌تواند امری بدیهی باشد؛ باید دید که اعضای شورا، مصلحت شهر و شورای شهر را در چه می‌دانند، ثبات و یا تغییر.

    

   تعداد بازدید: 46
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2576    بازدید کنندگان دیروز: 10963    کل بازدید ها : 5,032,318
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد