• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : ۱۰۰۱
   تعداد بازدید: 99
   کد: 179697
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
   رییس کمیته نظارتی شماره ۳ شورای اسلامی شهر مشهد خواستار شد‪:‬

   افزایش سطح اعتبارات کمیته نظارتی شماره ۳ ویژه منطقه ۵ شهری

   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد و رئیس کمیته نظارتی شماره ۳ خواستار افزایش سطح اعتبارات این کمیته نظارتی ویژه منطقه ۵ شد.
   افزایش سطح اعتبارات کمیته نظارتی شماره ۳ ویژه منطقه ۵ شهری

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، علیرضا شهریاری در جریان جلسه کمیته نظارتی شماره ۳ که به منظور بررسی و حل مشکلات منطقه ۵ شهرداری مشهد برگزار شد، اظهارکرد: منطقه ۵ شهرداری مشهد یکی از مناطق کم برخوردار شهری از لحاظ درآمدی است و در حال حاضر پرونده های زیادی در جلسات کمیته های نظارتی مربوط به آن برگزار می شود.

   وی با اشاره به تنوع در نوع مشکلات مردمی در این منطقه ادامه داد: به طور مثال در جلسه امروز کمیته نظارتی منطقه پنج، بیش از ۳۰ مورد مشکل مردمی رسیدگی و مرتفع شد که حل بخشی زیادی از آن ها از محل اعتباراتی است که در اختیار اعضای کمیته های نظارتی قرار می گیرد.

   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد و رئیس کمیته نظارتی شماره ۳ تصریح کرد: بررسی پرونده های مربوط به ساخت و سازهای شهری، بدهی های معوق شهروندان و تقسیط مطالبات شهرداری از شهروندان در زمره مهم ترین اقدامات کمیته های نظارتی به ویژه در مناطق کم برخورداری همچون منطقه ۵ است.

   شهریاری خاطرنشان کرد: در همین راستا برای افزایش خدمت رسانی به شهروندان نجیب این محدوده باید اعتبارات در نظر گرفته شده برای این کمیته نظارتی افزایش پیدا کند.
    

   تعداد بازدید: 99
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1025    بازدید کنندگان دیروز: 2531    کل بازدید ها : 5,549,625
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد