• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 97
   کد: 179211
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
   رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای اسلامی شهر مشهد:

   اولویت کمیته‌های نظارتی حل مسائل عمومی محلات است/ لزوم تسریع در پروژه محور کوشش-خلج

   رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد گفت: اولویت کمیته‌های نظارتی در بررسی پرونده‌ها و درخواست‌ها بر مسائل و مشکلات عمومی‌تر مناطق و محلات و حل مشکلات یک محله متمرکز است.
   اولویت کمیته‌های نظارتی حل مسائل عمومی محلات است/ لزوم تسریع در پروژه محور کوشش-خلج

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، اعضای کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر متشکل از بتول گندمی، احمد نوروزی و سید حسین حسینی پویا صبح امروز و پیش از آغاز جلسه کمیته نظارتی از پروژه احداث محور کوشش به منطقه گردشگری خلج بازدید کرده و در خصوص روند اجرای پروژه راهکارهایی ارائه کردند.

   احمد نورزی، رئیس این کمیته نظارتی بابیان اینکه شرکت بتن ماشین آستان قدس برنده مناقصه این پروژه شده و از چندی قبل فعالیت خود را آغاز کرده است؛ پیشرفت این پروژه را کمتر از حد انتظار شورا دانست و گفت: در این بازدید بر اهتمام بیشتر پیمانکار جهت تسریع درروند انجام پروژه و افزایش درصد پیشرفت فیزیکی آن تأکید شد.

   وی اهمیت این پروژه را در آن دانست که تردد خودروهای سنگین را از داخل بافت مسکونی منطقه حذف و مشکلات مردم و ساکنان در این خصوص برطرف می‌شود، همچنین مسیر گردشگری به منطقه خلج کوتاه می‌شود.

   رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد ادامه داد: قاعدتاً اولویت کمیته‌های نظارتی در بررسی پرونده‌ها و درخواست‌ها بر مسائل و مشکلات عمومی‌تر مناطق و محلات و حل مشکلات یک محله متمرکز است.

   نوروزی بابیان اینکه مشکلاتی که در منطقه حل‌نشده یا نیاز به تصمیم‌گیری و توجه خاص دارد در کمیته نظارتی بحث شد یکی از پرونده‌های مطرح در جلسه امروز را مربوط به مشکلی در منطقه رباط در باب قطعه‌بندی ریز املاک عنوان کرد که با تمهید کمیته مقرر شد در حوزه شهرسازی این وضعیت با اجرای مطالعات لازم اصلاح‌شده از حالت اراضی ریز زیر 60 و 70 متر خارج شود.
   به گفته وی، اولویت کمیته منطقه 7 بررسی و حل مشکلات و نیازمندی‌های محلی و محلات مختلف است. ازجمله آن‌ها محله طرق و بررسی مسائل و مشکلات پیرامونی بوده که اجرای پروژه‌هایی نظیر ادامه محور کوشش و محور طرق-محمدآباد و... در راستای خواست‌های اساسی مردم بوده است.

   رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: بررسی درخواست‌ها و حل مشکلات شخصی و انفرادی ساکنان نیز در اولویت دوم قرار دارد که کمیته تا حدی که از حیطه اختیارات خود خارج نشود برای حل مشکل مردم تلاش خواهد کرد.

    

   تعداد بازدید: 97
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1991    بازدید کنندگان دیروز: 1484    کل بازدید ها : 5,459,994
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد