• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 65
   کد: 178514
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
   رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط‌زیست شورای شهر مشهد در بازدید از محل نگهداری درختان سازمان پارک‌ها:

   توسعه فضای سبز باید متناسب با منابع آبی باشد/ تسریع پاسخگویی به شهروندان با تفویض اختیار کمیسیون ماده 7 به مناطق

   رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد گفت: سیاست‌گذاری کمیسیون خدمات شهری در حوزه فضای سبز، بیشتر به سمت احداث پارک های محلی و منطقه‌ای است که در برنامه میان مدت شهرداری و شورا هم لحاظ شده و آنچه که مهم است این بوده که توسعه فضای سبز باید متناسب با منابع آبی ما باشد.
   توسعه فضای سبز باید متناسب با منابع آبی باشد/ تسریع پاسخگویی به شهروندان با تفویض اختیار کمیسیون ماده 7 به مناطق

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدحاجیان شهری، رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورا و همچنین سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد از محل نگهداری درختان روتبال سازمان پارکها و فضای سبز بازدید کردند.

   وی در حاشیه این بازدید به گفتگو با خبرنگار ما پرداخت و اظهارکرد: رسیدگی به وضعیت قطع درختان، جایگزین کردن آنها و مدیریت فضای سبز براساس قانون، یکی از وظایف کمیسیون ماده 7 است.

   حاجیان با بیان اینکه گزارش هایی مبنی بر خزانه شدن نها‌ل‌ها و روت‌بال داشتیم و بازدید امروز در همین راستا پیش‌بینی شد، گفت: هزینه های بسیاری برای این نهال‌ها و درختان شده لذا نگهداری از آنها اهمیت بسیار بالایی دارد.

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد افزود: خوشبختانه شهرداری و معاونت خدمات شهری از بنیه فنی و نگهداری خوبی برخوردار است که ظرفیت قابل توجهی محسوب می‌شود.

   حاجیان در ادامه به فعالیت کمیسیون ماده 7 اشاره کرد و گفت: تسریع در پاسخگویی به تقاضاهای شهروندان با محوریت فضای سبز، اعم از قطع، اصلاح و یا جابجایی درختان پیوسته مورد توجه ما قرار داشته و در همین راستا براساس قانون این اختیار را به مناطق واگذار کردیم و تنها موارد خاص را در کمیسیون ماده 7 بررسی می‌کنیم.

   وی با بیان اینکه سیاست‌گذاری کمیسیون خدمات شهری در حوزه فضای سبز، بیشتر به سمت احداث پارک های محلی، منطقه‌ای است که در برنامه میان مدت شهرداری و شوراهم لحاظ شده است، تصریح کرد: آنچه که مهم است این بوده که توسعه فضای سبز باید متناسب با منابع آبی ما باشد.

   تعداد بازدید: 65
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4508    بازدید کنندگان دیروز: 8000    کل بازدید ها : 4,622,064
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد