• سه شنبه،21 آبان 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 91
   کد: 178408
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی در مرکز 137 تاکید کرد؛

   حفظ رونق ساخت‌وساز در منطقه 12 پس از هوشمندسازی/ دغدغه‌مندی شهروندان نسبت به مسائل کلان شهری مایه افتخار است

   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهدمقدس گفت: خوشبختانه سطح درخواست های شهروندان ارتقاء بسیار خوبی داشته و بخش عمده‌ای از تماس‌ها نشان از دغدغه‌مندی آنها برای مسائل کلان شهری است؛ چنین سطح از مسئولیت‌پذیر مایه مباهات است و به آن مفتخریم.
   حفظ رونق ساخت‌وساز در منطقه 12 پس از هوشمندسازی/ دغدغه‌مندی شهروندان نسبت به مسائل کلان شهری مایه افتخار است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدهادی مهدی‌نیا ظهر امروز و در قالب طرح چهارشنبه های پاسخگویی ضمن حضور در مرکز 137 شهرداری، پاسخگوی تماس های تلفنی شهروندان بود.

   وی در پایان به گفتگو با خبرنگاران پرداخت و با بیان اینکه بخش عمده‌ای از تماس های امروز در حوزه عمرانی، آسفالت و آبگرفتگی معابر و شهرسازی بوده است، اظهارکرد: با توجه به ارتباط بیش از 80 درصد مراودات شهروندان با شهرداری، با حوزه شهرسازی و اخذ پروانه و پایانکار و ...، چنین آماری دور از انتظار نیست.

   مهدی‌نیا افزود: خوشبختانه سطح درخواست های شهروندان ارتقاء بسیار خوبی داشته و بخش عمده‌ای از تماس‌ها نشان از دغدغه‌مندی آنها برای مسائل کلان شهری است؛ چنین سطح از مسئولیت‌پذیر مایه مباهات است و به آن مفتخریم.

   وی با تاکید بر اینکه تمامی موارد مطرح شده امروز توسط کمیسیون عمران و شهرسازی نیز پیگیری خواهد شد، گفت: یکی از مطالبات مردمی آسفالت معابر بود که خوشبختانه با اجرای طرح آسفالت 3.6 میلیون مترمربع از معابر سطح شهر، پوشش پیدا خواهند کرد.

   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد در بخش دیگری از صحبت های خود به هوشمندسازی منطقه 12 شهرداری مشهد اشاره کرد و افزود: فرآیندها را باید تا حد امکان شفاف و به شکل سیستمی و مبتنی بر فرآیندهای الکترونیک پیش ببریم تا بدین ترتیب ارتباط بین شهروندان و بدنه شهرداری به حداقل کاهش پیدا کند چراکه موجب تسریع در روند پاسخگویی و کاهش رفت‌وآمدها و سفرهای درونشهری می‌شود.

   مهدی‌نیا تصریح کرد: یکی از زمینه ها و بسترهای لازم برای شفافیت و کاهش ارتباطات ناسالم بین برخی از شهروندان و کارمندان شهرداری، که بسیار اندک است، اتکا و روی آوردن به حوزه الکترونیک و پیشبرد امور مختلف در فضای سیستمی است.

   وی در تشریح علت انتخاب منطقه 12 بعنوان پایلوت اجرای ارائه خدمات هوشمند، گفت: بخش عمده‌ای از مراجعه‌کنندگان به این منطقه، سازندگان متخصص هستند و همین موضوع نقش بسزایی در انتخاب منطقه 12 داشت.

   مهدی‌نیا با بیان اینکه بدون شک اجرای این طرح تبعاتی نیز در پی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: در روزهای آینده جلساتی با معاونت های ذی‌ربط شهرداری مشهد برگزار و درخواست های خود را برای به حداقل رساندن آنها مطرح خواهیم کرد.

   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد تاکید کرد: در شرایط بحرانی حوزه اشتغال و ساخت‌وساز، پس از اجرای این طرح، رونق و کیفیت ساخت و ساز در منطقه 12 همچنان باید حفظ شود و سرعت پاسخگویی نیز افزایش پیدا کند تا سال آینده در منطقه 12، منطقه نمونه شهری داشته باشیم.
    

   تعداد بازدید: 91
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 8324    بازدید کنندگان دیروز: 9650    کل بازدید ها : 4,780,927
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد