• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : ۱۰۰۴
   تعداد بازدید: 62
   کد: 178174
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
   رئیس کمیته نظارتی شماره ۴ شورای شهر مشهد:

   نگاه دوره فعلی مدیریت شهری حل تعاملی مشکلات پروژه هاست

   رئیس کمیته نظارتی شماره ۴ شورای شهر مشهد بر پرهیز از نگاه کاسب کارانه در منطقه ثامن از جانب مدیریت شهری با هدف تعامل هرچه بیشتر با مردم و سرمایه گذاران در جهت حل مشکلات عمرانی و توسعه ای این منطقه تاکید کرد.
   نگاه دوره فعلی مدیریت شهری حل تعاملی مشکلات پروژه هاست

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر مشهد، احمد نوروزی با بیان این مطلب ضمن بیان اینکه کمیته نظارتی منطقه ثامن هر ماه حداقل یک جلسه بررسی مشکلات و پرونده های جاری منطقه را برگزار می کند تا مشکلات خاص ارباب رجوع شهرداری منطقه بررسی شود، گفت: سعی بر آن است از مشکلات پیش آمده برای پروژه ها و پرونده ها برون رفتی اندیشیده شود.

   وی تاکید کرد: از کارهای بسیار خوب این منطقه تلاش بر آن بوده تا مسائل و مشکلات مردم در تعامل با شهرداری حل شود. از آن جمله بسیاری از مالکان که با تعویض ملک و جابجایی مشکل داشتند در این کمیته مشکلشان حل شد، سرمایه گذاران هم در این جلسات به منظور خود رسیده و بالغ بر 30 پروژه در این راستا تعیین تکلیف شده است.

   رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه گذاری شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: در منطقه ثامن برخی نگاه ها کاسب کارانه بوده اما با نگاه تعامل و مشارکت با مردم و سرمایه گذاران امکان حل مشکلات پروژه ها وجود دارد. لذا نگاه شهرداری در دوره فعلی مبتنی بر همین راهبرد است و بجای تامین منابع و درآمدزایی از تمام پروژه ها به دنبال حل مشکلات موجود و ایجاد زمینه توسعه متوازن منطقه هستیم. 

   تعداد بازدید: 62
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2010    بازدید کنندگان دیروز: 1484    کل بازدید ها : 5,460,013
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد