• پنج شنبه،21 آذر 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 106
   کد: 175824
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۰۹

   دعوت شورای شهر مشهد از مردم برای شرکت در راهپیمایی «روز جهانی قدس»

   شورای اسلامی شهر مشهد طی پیامی از مردم برای شرکت در راهپیمایی «روز جهانی قدس» دعوت کرد.
   دعوت شورای شهر مشهد از مردم برای شرکت در راهپیمایی «روز جهانی قدس»

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، متن کامل این پیام در زیر آمده است:
   «چندین دهه می‌شود که نام «فلسطین» با تجاوز، مظلومیت، محرومیت، تبعیض و جنایت عجین گشته است. سوگ و مصیبتی جانکاه که در سایه تزویر متجاوزان و سکوت عجیب قدرتمندان جهان در طول تاریخ ادامه داشته است.
   اگرچه آزادگان و رسانه‌های مستقل جهان دهه‌هاست به این تزویر پی برده و توانسته‌اند گوشه‌هایی از جنایات مغفول و فراموش شده این رژیم را به چشم مردم هویدا کنند. یکی از اتفاقاتی که توانست این موج را همه‌گیر و جهانی سازد، نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام « روزجهانی قدس » از سوی حضرت امام خمینی (ره) بود. حرکتی هوشمندانه که از یکسو موجبات انسجام جهان اسلام درمقابله با تجاوزگری و غارت وحشیانه رژیم صهیونیستی را پدید آورد و از سوی دیگر موجبات توجه و تمرکز جهانیان به این مظالم آشکار گردید. تمرکز ویژه مقام معظم رهبری بر این مهم نیز مانع از مدفون شدن مصائب ملت مظلوم فلسطین در غبار نسیان بین‌المللی است. لذا نبایستی این راه بزرگ و جهانی انقلاب اسلامی به محاق فراموشی سپرده شود.
   شورای اسلامی شهرمشهدمقدس به منظور بزرگداشت این روز باعظمت از عموم شهروندان مشهدالرضا (ع) دعوت می‌کند تا با شرکت در گردهمایی بزرگ روز جهانی قدس، نشان دهند که فریاد مظلومان جهان را لبیک گوی اند و فارغ از فضاسازی‌های رسانه‌ای موجود در منطقه و جهان، توجه و مداقه به مصائب یک کشور گرفتار درستم و رنج‌دیده برای‌شان هنوز اهمیت دارد و مهم‌تر از آن اینکه درک می‌کنند که ایستادگی درمقابل جنایات صهیونیسم در فلسطین اشغالی، ایستادگی در برابر افزایش هرگونه تجاوزگری در منطقه و جهان است که برگ برگ تاریخ کشورما هنوز زخمی آن‌هاست.»
    

   تعداد بازدید: 106
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 3097    بازدید کنندگان دیروز: 10963    کل بازدید ها : 5,032,839
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد