• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 52
   کد: 161978
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
   عضو شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   با ظرفیت‌های مردمی می‌توان بهترین خدمات را به زائران ارائه کرد

   عضو شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: با استفاده از ظرفیت‌های بومی منطقه و همچنین ظرفیت‌های مردمی شهر مشهد می‌توانیم بهترین خدمات را به زائران ارائه دهیم.
   با ظرفیت‌های مردمی می‌توان بهترین خدمات را به زائران ارائه کرد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، امیر شهلا در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره اقدامات مدیریت شهری در ایام پایانی ماه صفر اظهار کرد: از ابتدای شورای پنجم به این نکته صحه گذاشتیم که شهرداری به‌عنوان یک نهاد بین بخشی که مدیریت شهری را به وکالت از نمایندگی مردم عهده‌دار است باید نقش هماهنگ‌کننده بین سازمان‌ها و دستگاه‌های خدمت رسان داشته باشد.
    

   وی افزود: در اربعین حسینی و همچنین دهه پایانی صفر، پتانسیل‌های مردمی بسیار زیادی در شهر مشهد وجود دارد که خودجوش و عاشقانه وارد صحنه می‌شوند و ما نیز در مدیریت شهری به‌عنوان یک نهاد بین بخشی وظیفه هماهنگی بین این کلونی‌های مردمی را داریم تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌های بومی منطقه‌ای و همچنین ظرفیت‌های مردمی شهر مشهد بهترین خدمات را ارائه دهیم.
    

   شهلا تصریح کرد: ستادی نیز در شهرداری مشهد برای این موضوع تشکیل‌شده که اصلی‌ترین نقشی را که امسال ایفا می‌کند ایجاد همین زنجیره هماهنگی بین بخش‌های مختلف است.
    

   رئیس شورای استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: خوشبختانه امسال آستان قدس رضوی نیز با طرح خادمیاری رضوی در حال خدمات‌رسانی به زائران است و از طرفی «جمعیت خدمت گذاران زائران پیاده» هم که یک حرکت کاملاً مردمی است توانسته بالغ‌بر 100 هزار نفر را ثبت‌نام و ساماندهی کنند و شهرداری مشهد نیز هم به فراخور امکاناتی که در شهر دارد در خدمت این تشکل‌های مردم‌نهاد که وظیفه مذهبی و میهنی را انجام می‌دهند، قرار می‌گیرد.

   تعداد بازدید: 52
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 225    بازدید کنندگان دیروز: 2609    کل بازدید ها : 4,042,481
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد