• دوشنبه،27 خرداد 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 65
   کد: 161914
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
   عضو کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد:

   فعالیت 23 پروژه سرمایه‌گذاری و مشارکتی در شهر مشهد

   عضو کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در حال حاضر 23 پروژه سرمایه‌گذاری و مشارکتی در شهرداری وجود دارد که از این تعداد، 4 پروژه در این دوره مصوب شده است.
   فعالیت 23 پروژه سرمایه‌گذاری و مشارکتی در شهر مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، مجتبی بهاروند درباره پروژه‌های کلان‌شهر مشهد در حوزه سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها اظهار کرد: کمیسیون اقتصادی در دوره پنجم شورای اسلامی شهر مشهد با دیدگاه حمایت از سرمایه‌گذاری در شهر، اهتمامی ویژه در جهت رفع مشکلات پروژه‌های کلان‌ شهر داشته و دارد.
   وی افزود: در همین راستا کارگروهی ذیل کمیسیون اقتصادی شورای شهر تحت عنوان «ستاد تسهیل» تشکیل‌شده که هدف اصلی این ستاد، ایجاد بستر واحد برای بررسی و ارائه‌ راهکار برون‌رفت پروژه‌های سرمایه‌گذاری و اقتصادی شهرداری از رکورد یا بعضا تعطیلی است.
   بهاروند بیان کرد: در حال حاضر 23 پروژه سرمایه‌گذاری و مشارکتی در شهرداری وجود دارد که از این تعداد، 4 پروژه در این دوره مصوب و عملیاتی شده و مابقی در ادوار گذشته بوده است.
   عضو کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه از ابتدای دوره پنجم شورای شهر 14 جلسه ستاد تسهیل برگزار شده است، تصریح کرد: در این مدت مشکلات 8 پروژه کلان سرمایه‌گذاری شهر مشهد رسیدگی و راهکارهای برون‌رفت و فعال شدن پروژه مشخص و اجرایی شده است.

    

   تعداد بازدید: 65
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1716    بازدید کنندگان دیروز: 2747    کل بازدید ها : 4,173,690
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد