•  
    منبع خبر : 1001
    تعداد بازدید: 35
    کد: 161912
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
    نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد:

    فرهنگ عمومی سهم به‌سزایی در بهبود شرایط میزبانی دارد

    نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به میزبانی این شهر از میلیون زائر در طول سال به ویژه دهه پایانی ماه صفر گفت: فرهنگ عمومی سهم به‌سزایی در بهبود شرایط میزبانی دارد.
    فرهنگ عمومی سهم به‌سزایی در بهبود شرایط میزبانی دارد

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رمضانعلی فیضی ماموریت‌های مدیریت شهری را بسیار متنوع دانست و اظهار کرد: در همین راستا این مجموعه به تناسب این ماموریت‌ها، با بسیاری از دستگاه‌ها و شوراهای متناظر ارتباطی تنگاتنگ دارد که یکی از این نهادها شورای فرهنگ عمومی است.
    وی با اشاره به نقش شورای فرهنگ عمومی در نهادینه سازی فرهنگ شهروندی تصریح کرد: از این حیث می‌توانیم همکاری‌های زیادی در فصل‌های مشترک کاری با شورای فرهنگ عمومی داشته باشیم.
    نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه در این زمینه نیازمند به اطلاع‌رسانی و تقویت باورهای فرهنگی داریم، متذکر شد: به طور مثال ایام پایانی ماه صفر و فرارسیدن سالروز شهادت امام رضا(ع) به عنوان یک نقطه عطف در حوزه خدمت‌رسانی به میلیون زائر به حساب می‌آید که از این فرصت می‌توان در ارتقای فرهنگ میزبانی نیز به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.
    وی همچنین با اشاره به حوزه فرهنگ‌سازی دیگری که در بخش بازیافت پسماندهای شهری وجود دارد، اضافه کرد: بازیافت زباله از مبدا نیاز به یک هم‌افزایی و کار فرهنگی بزرگ دارد که امیدواریم با همکاری‌های بین بخشی این موضوع ارتقا پیدا کند.
    فیضی همچنین در واکنش به سوالی در خصوص سرانجام انتخاب روزی به نام مشهد گفت: پیشنهاد این موضوع هنوز به کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد واصل نشده و با این حال از چنین دیدگاه‌هایی حتما حمایت می‌کنیم.

     

    کلید واژه ها: فرهنگ عمومی - مشهد - شورای شهر -
    تعداد بازدید: 35
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد