•  
    منبع خبر : 1001
    تعداد بازدید: 37
    کد: 160359
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
    رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد در نشست با کارشناسان فرهنگی مناطق شهرداری:

    نقش‌آفرینی بدنه کارشناسان در تصمیم‌سازی‌های کلان باید بیشتر شود

    رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: نقش‌آفرینی بدنه کارشناسان شهرداری در تصمیم‌سازی‌های کلان باید بیشتر شود.
    نقش‌آفرینی بدنه کارشناسان در تصمیم‌سازی‌های کلان باید بیشتر شود

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، احسان اصولی در نشست با کارشناسان فرهنگی مناطق شهرداری مشهد که در محل سالن اجتماعات فرهنگسرای سلامت برگزار شد، با بیان اینکه برای هم‌اندیشی و همفکری با کارشناسان فرهنگی به زمان بیشتری از این نشست نیاز است، اظهار کرد: نظر کارشناسان فرهنگی مناطق باید در برنامه‌های کلانی همچون برنامه عملیاتی 97-1400 شهرداری مشهد که در حال تدوین است بیش از پیش دیده شود.
    وی با تاکید بر اینکه نباید بدنه کارشناسی شهرداری درگیر انتخابات شوراها و تغییرات پس از آن باشند، متذکر شد: این بدنه باید با اطمینان خاطر و با قوت هرچه بیشتر کار خود را انجام دهند و این گونه تغییرات خللی را در روند کاری آنها به وجود نیاورد.
    رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد همچنین با تاکید بر اینکه فرآیند فرهنگ‌سازی به جناح‌بندی‌های سیاسی و گروهی ارتباطی ندارد، متذکر شد: رفتار ترافیکی مردم یا ارتباط آنها با موضوع محیط زیست و آلودگی هوا هیچ ربطی به مسائل سیاسی یا تغییر مدیریت‌ها ندارد و باید به این موضوع مهم از این منظر توجهی جدی شود.
    وی نیروی انسانی هر دستگاه را بالاترین سرمایه در اختیار آن مجموعه دانست و با اشاره به دورانی که خود در کسوت فرهنگی یکی از مناطق مشغول به خدمت بوده است، بیان کرد: تا قبل از شورای اول، مسائل فرهنگی آن گونه مورد توجه قرار نمی‌گرفت و بعد از این مدت شاهد اهتمام بیشتری در این حوزه هستیم.

     

    تعداد بازدید: 37
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد