•  
    منبع خبر : 1002
    تعداد بازدید: 35
    کد: 160264
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۸
    نایب رئیس کمیسیون برنامه‌ و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد:

    مجلس از متخصصان شهری برای طرح درآمدهای پایدار استفاده کند

    نائب رئیس کمیسیون برنامه‌ و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: امیدواریم کمیسیون‌های مجلس در بررسی این طرح از متخصصان مدیریت شهری‌ استفاده کنند تا نظر شهرداری‌ها نیز تأمین شود.
    مجلس از متخصصان شهری برای طرح درآمدهای پایدار استفاده کند

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمدحسین ودیعی در ارتباط با درآمدهای پایدار اظهار کرد: درآمدهای پایداری موضوع بسیار مفصل و طولانی است که از زمانی که شهرداری‌ها از دهه 60 مستقل شدند همیشه بحث آن مطرح بوده است تا شهرداری از طریق درآمدهای پایدار مدیریت شود.
    وی افزود: درآمد پایدار باید استمرار پذیر باشد و تابع شرایط صنعت ساختمان نیست و از طرفی از محل واگذاری اموال و تجهیزات هم به دست نمی‌آید.
    ودیعی بیان کرد: تنها راه برون‌رفت از نابسامانی‌های مدیریت شهری به‌ویژه در حوزه ساخت‌وساز، تکیه‌بر همین موضوع درآمدهای پایدار است و اگر شهرداری‌ها به این سمت حرکت کنند قطعا خیلی از معضلات شهری همچون ترافیک و منظری شهری و... کاهش پیدا می‌کند.
    نائب رئیس کمیسیون برنامه‌ و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: برای درآمدهای پایدار می‌شود تا 25 کد درآمدی تعریف کرد و از طریق عوارض شهری، شهرداری‌ها حداقل هزینه جاری شهر را جبران کنند که با این مهم می‌تواند بخش مهمی از مشکلات شهر را حل کرد.
    ودیعی با اشاره به تصویب قانون درآمدهای پایدار در مجلس شورای اسلامی گفت: درحال حاضر قوانین درآمدهای پایدار در مجلس مطرح است و در کمیسیون‌های مختلف رفت‌وبرگشت می‌شود اما هنوز هم هدف آرمانی ما تأمین نشده است و امیدواریم کمیسیون‌های مجلس در بررسی این طرح از متخصصان مدیریت شهری‌ استفاده کنند تا نظر شهرداری‌ها نیز تأمین شود.

     

    تعداد بازدید: 35
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد