• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 135
   کد: 158614
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت:

   چارت الیت در راستای افزایش بهره وری تغییر کرد

   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت از تغییر چارت این مجموعه به واسطه دستور شهردار و پیگیری های شورای اسلامی شهر مشهد و همچنین در راستای افزایش بهره وری بیشتر در این مجموعه خبر داد.
   چارت الیت در راستای افزایش بهره وری تغییر کرد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، محمدمهدی اسدی در جریان بازدید رئیس شورای اسلامی شهر از شرکت ترافیک هوشمند الیت اظهارکرد: الیت جوان ترین مجموعه شهرداری از لحاظ نیروی انسانی است و بیشتر افراد شاغل در این مجموعه متولدین دهه 60 هستند.

   وی با اشاره ای به تاریخچه فعالیت شرکت ترافیک هوشمند الیت ادامه داد: تا سال 93، 51 درصد سهام این شرکت متعلق به بخش خصوصی بود و بعد از آن با اعلام بی میلی پیمانکار برای ادامه حضور در این کار، 100 درصد سهام به شهرداری مشهد واگذار شد.

   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت با بیان این که این شرکت در مجموعه فعلی شهرداری بهتر کار می کند، اضافه کرد: این مجموعه در راستای افزایش بهره وری و بهبود فرآیندها، چارت خود را 10 درصد کاهش داده و از 726 نفر به 645 نفر رسانده است.

   وی با بیان این که فقط حدود 300 نفر از پارکبانان این شرکت در فضای پارک حاشیه ای مشغول به فعالیت هستند، گفت: در جهت افزایش رضایتمندی شهروندان نیز از ابتدای شهریور ماه نیز تبادل نقدی در معابر حاشیه ای حذف و این فرآیند به پارک های غیر حاشیه ای منتقل شده است.

   اسدی با تاکید بر این که این موضوع بازخورد بسیار خوبی را در میان شهروندان مشهدی داشته است، اظهارکرد: همچنین در دوره جدید مدیریت الیت، وی.آی.پی کارکنان الیت حذف و این موضوع برای سایر پرسنل شهرداری مشهد ساماندهی شده است.

   وی با اشاره به حذف 9 معبر که در گذشته به آن ها نگاه اقتصادی می شده است، بیان کرد: برنامه های ویژه ای نیز برای پارکینگ های رایگان در پارک سوارهای شهر داریم که باعث افزایش استفاده مردم از سامانه حمل و نقل عمومی خواهد شد.

   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت با بیان این که روی موضوع هوشمندسازی نیز وقت گذاشته ایم، خاطرنشان کرد: از ابتدای مهرماه امسال بحث رزور اینترنتی در الیت نیز فعال می شود تا شهروندان بتوانند خدمتی جدید را از این شرکت داشته باشند.

   وی متذکرشد: در حال حاضر به واسطه فعالیت های الیت بیش از 73 مردم زیر نیم ساعت اقدام به توقف در معابر حاشیه ای می کنند که همین موضوع باعث افزایش عدالت فضای پارک شده است.

   تعداد بازدید: 135
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 375    بازدید کنندگان دیروز: 2609    کل بازدید ها : 4,042,631
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد