• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 53
   کد: 158560
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
   رئیس مرکز پژوهش های اسلامی شورای شهر مشهد:

   شهر دوستدار کودک، شهروند دوستدار کودک می‌طلبد

   رئیس مرکز پژوهش های اسلامی شورای شهر مشهد گفت: برای این که شهر دوستدار کودک در تمامی اجزای خود موفقیت داشته باشد، باید شهروندان دوستدار کودک داشته باشیم.
   شهر دوستدار کودک، شهروند دوستدار کودک می‌طلبد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، تقی ابراهیمی سالاری در نشست هم‌اندیشی پیرامون شهر دوستدار کودک با تقدیر از کمیسیون حقوقی شورای شهر برای ورود به این موضوع مهم اظهار کرد: مرکز پژوهش های اسلامی شورای شهر نیز گام به گام در کنار دوستان برای این موضوع مهم بوده و اقدامات اثربخشی را انجام داده است.


   وی با اشاره به شعار «شهر دوستدار کودک؛ شهروند دوستدار کودک» برای این طرح ادامه داد: اگر ما شهروند دوستدار کودک نداشته باشیم، هرچه قدر که مدیران شهرها از لحاظ کالبدی، قانونی و اجرایی در دیدگاهشان به این موضوع توجه کنند، اثر لازم را نخواهیم دید.


   رئیس مرکز پژوهش های اسلامی شورای شهر مشهد متذکر سد: به طور مثال یک اقتصاددان یا یک فرمانده نظامی باید در حوزه کاری خود به موضوع کودک و مباحثی که برای کودکان اهمیت دارد، توجه داشته باشد.


   وی تصریح کرد: کودکان عوامل تهییج کنندگی و بازدارندگی بالایی دارند و در بسیاری از مواقع می توانند در تصمیم سازی های بزرگ جهانی نقش آفرینی کنند و به همین منظور باید اهتمام ویژه ای به این قشر صورت پذیرد.

   تعداد بازدید: 53
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 322    بازدید کنندگان دیروز: 2609    کل بازدید ها : 4,042,578
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد