•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 78
    کد: 156535
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۱۷
    رئیس شورای شهر مشهد در آیین افتتاحیه مجموعه ورزشی «امید و زندگی» خبرداد؛

    عزم مدیریت شهری برای ارتقاء نشاط و شادابی در مشهد

    رئیس شورای شهر مشهد در آیین افتتاحیه مجموعه ورزشی «امید و زندگی» از عزم مدیریت شهری برای ارتقاء نشاط و شادابی شهروندان و پیش‌بینی پروژه های مختلف ورزشی برای مشهد خبرداد.
    عزم مدیریت شهری برای ارتقاء نشاط و شادابی در مشهد
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدرضا حیدری عصر امروز و در آیین افتتاحیه مجموعه ورزشی «امید و زندگی» که با حضور وزیر ورزش و جوانان و جمعی دیگر از اعضای شورا و مدیران شهری مشهد برگزار شد، با بیان اینکه شعار شورای پنجم، «مشهد، شهر امید و زندگی» است، اظهارکرد: بسیار خرسندیم که این مجموعه نیز با اقتباس از همین شعار، نامگذاری شده و آماده خدمات‌رسانی به شهروندان مشهدی است.
     
    حیدری با اشاره شعار «نشاط و شادابی» شورای پنجم شهر مشهد، افزود: حوزه ورزش، اعم از ورزش قهرمانی و همگانی، یکی از متغیرهای مهم در تحقق این شعار است؛ مدیریت شهری نسبت به این حوزه توجه ویژه‌ای دارد و امیدواریم بتوانیم بعنوان منتخبین مردم امکانات لازم را برای نشاط و شادابی مردم فراهم آوریم.
     
    وی در ادامه با بیان اینکه در طرح ابتدایی این مجموعه صرفا یک سالن چندمنظوره درنظر گرفته شده بوده است، گفت: با تاکید شهردار خوش‌ذوق و توانمند مشهد، طراحی این پروژه مجدد مطالعه و به یک مجموعه کم‌نظیر با کاربری های مختلف ورزشی اعم از سالن چندمنظوره، کارتینگ، پینت‌بال، تنیس و ... تبدیل شده است. 
    رئیس شورای شهر مشهد در ادامه تصریح کرد: مردم مشهد شایسته‌ بهترین خدمات و امکانات هستند و امیدواریم بهره‌برداری های مناسبی از این فضای ایجاد شده، صورت گیرد.

    حیدری با تاکید بر اهمیت احداث چنین مجموعه هایی برای ارتقاء سلامتی و نشاط شهروندان مشهدی، گفت: مدیریت شهری مشهد در تداوم این برنامه، طرح های بسیار خوبی را برای توسعه فضاهای ورزشی سطح شهر درنظر گرفته است؛ متاسفانه ظرفیت های لازم برای زائرین و مجاورین بارگاه منور رضوی فراهم نشده و امیدواریم با حضور، کمک و مشارکت ساکنان شهر بهشت شاهد تداوم این مسیر باشیم. 

    تعداد بازدید: 78
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد