•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 81
    کد: 156263
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۱۳
    رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد در بازدید از طرح میدان شهدا:

    تاکید شورای پنجم بر تکمیل هرچه سریعتر از طرح میدان شهدا

    رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد در بازدید از طرح میدان شهدا گفت: شورای پنجم بر تکمیل هرچه سریعتر طرح میدان شهدا تاکید دارد و این طرح تاکنون 70 درصد پیشرفت داشته است ولی موفقیت آن در گرو برقراری ارتباطات پیاده پیش‌بینی شده مجموعه داخل و خارج عرصه میدان شهدا و حذف تداخل پیاده و سواره است.
    تاکید شورای پنجم بر تکمیل هرچه سریعتر از طرح میدان شهدا
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احمد نوروزی در حاشیه بازدید از پروژه های طرح بزرگ میدان شهدا، اظهارکرد: تمامی پروژه های واقع در این طرح، مجموعه‌ای واحد هستند که هدف مشخصی را دنبال می‌کنند؛ تکمیل تمامی پروژه‌ها و برقراری ارتباط پیش‌بینی شده آنها با یکدیگر، شرط موفقیت پروژه های طرح میدان شهداست.
     
    وی با تاکید بر اینکه با اتمام طرح، نیازمند مدیریتی یکپارچه و هماهنگ برای بهره‌برداری مطلوب واحدهای احداثی است، افزود: طبقه 1- میدان شهدا، معبری با کارکردهای قدرتمند شهری است و با امکانات و شرایط محفوظ خود، فضایی زنده و پرمخاطب ایجاد خواهد نمود.
     
    رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد افزود: شهرداری باید با برنامه‌ای مدون از حداکثر ظرفیت فضای زیرسطحی میدان بهره‌برداری نماید و همگام با پیشرفت پروژه و تکمیل بخشی از ارتباطات داخل عرصه و بیرون آن بخش های تکمیل شده را در اختیار شهروندان قراردهد.
     
    نوروزی در ادامه به تشریح رویکرد شورای پنجم شهر مشهد در خصوص طرح بزرگ میدان شهدا پرداخت و گفت: پیشرفت 70 درصدی این طرح نشان می‌دهد که تعریف یک مدل پروژه محور خودگردان چنانچه همراه با محاسبات، آینده‌نگری و درنظر گرفتن تمامی متغیرهای فنی و اقتصادی و اجتماعی باشد، موفق و اجرایی خواهد بود.
     
    وی خاطرنشان کرد: رویکرد شورا در این زمینه تاکید بر ضرورت تسریع در تکمیل طرح در این دوره از مدیریت شهری است؛ ماهیت و ساختار پروژه های خودگردان باید مستقل و دارای حداقل تداخل با سیستم بروکراتیک اداری شهرداری و ترجیحا توسط بخش خصوصی باشد تا مدیران  اجرایی امکان پیشبرد اهداف طرح را داشته باشد.

    نوروزی در پایان وضعیت تراز طرح میدان شهدا را نشان دهنده طراحی و مسیر صحیح تعیین شده در طرح بزرگ این میدان دانست و آن را قابل الگو برداری برای طرح های بزرگ شهری ارزیابی نمود . 

    تعداد بازدید: 81
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد