• دوشنبه،27 خرداد 1398
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 82
   کد: 153284
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در مراسم اختتامیه جلسه مرکزی قرآن و عترت:

   توسعه و حمایت از برنامه های قرآنی یکی از دستورکارهای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شوراست

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در مراسم اختتامیه جلسه مرکزی قرآن و عترت گفت: توسعه و حمایت از برنامه های قرآنی یکی از دستورکارهای این کمیسیون است.
   توسعه و حمایت از برنامه های قرآنی یکی از دستورکارهای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شوراست

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مراسم اختتامیه جلسه مرکزی قرآن و عترت با حضور روسای کمیسیون های حقوقی و فرهنگی و اجتماعی شورا و دیگر مسئولان استانی در محل جوادیه مرحوم عابدزاده برگزار شد.


   احسان اصولی، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در حاشیه این مراسم به گفتگو با خبرنگار ما پرداخت و اظهارکرد: توسل به آیات الهی قرآن و تشکیل جمع هایی از این نوع که به همت شورای عالی هیئات مذهبی مشهد در شب های ماه مبارک رمضان شکل گرفته، بدون شک آثار بسیار خوبی را در جامعه و بویژه برای نوجوانان و جوانان خواهد داشت؛ انس با قرآن می‌تواند چراغ راه و روشنگر مسیر آینده ایشان باشد.


   وی خاطرنشان کرد: نقش هدایتگری قرآن کریم و آیات و مفاهیم نورانی این کتاب آسمانی میتواند جامعه و جوانان ما را در بسیاری از بزنگاه‌ها و چالش های طول زندگی هدایت و جهت‌دهی نماید؛ این جهت‌دهی در پرتو آیات قرآن قابل تحقق است.


   اصولی با بیان اینکه جلسات قرآنی که جوانان و نوجوانان با شور و نشاط در آن حضور پیدا می‌کنند، میتواند آثار اجتماعی بسیار خوبی را در سطح شهر داشته باشد، گفت: توسعه و حمایت از برنامه های قرآنی یکی از دستورکارهای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد است؛ حمایت خود را ادامه خواهیم داد و بدنبال گسترش آن هستیم.


   وی در تشریح نقش شورا برای حمایت از برنامه های فرهنگی و مذهبی، اظهارکرد: در حوزه برنامه‌ریزی، کمیسیون فرهنگی بدنبال مردمی برگزار کردن چنین برنامه هایی است و نقش خود را تسهیلگر این اقدامات می‌داند؛ جلسه مرکزی قرآن و عترت نیز به همت شورای هیئات مذهبی که نهادی رسمی و مردمی است، برگزار می‌شود که شورای شهر از آن حمایت کرده و از این پس هم حمایت خواهد کرد.


   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد در پایان صحبت های خود از تمامی علاقه‌مندان، فعالان، افراد صاحب‌نظر و متخصص در زمینه قرآنی دعوت کرد که اگر برنامه‌ هایی داشته باشند، کمیسیون فرهنگی آماده انجام حمایت های لازم خواهد بود. 

   تعداد بازدید: 82
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1663    بازدید کنندگان دیروز: 2747    کل بازدید ها : 4,173,637
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد