•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 112
    کد: 149753
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
    رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد؛

    تداوم حمایت مدیریت شهری از ورزش همگانی و قهرمانی/ به پدیده کمک می‌شود

    رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در راستای برنامه شورای پنجم در حمایت از ورزش همگانی و قهرمانی تداوم خواهیم داشت.

    تداوم حمایت مدیریت شهری از ورزش همگانی و قهرمانی/ به پدیده کمک می‌شود

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، محمدرضا حیدری در حاشیه آیین بازگشایی سالن کشتی مرحوم صحرایی اظهار کرد: خوشبختانه توفیق شد تا سالن کشتی مرحوم صحرایی که مردم مشهد و ورزشکاران خاطرات بسیاری در این سال دارند را با همت دوستان بعد از تعمیرات بازگشایی کنیم.

    وی افزود: کشتی ریشه در فرهنگ خراسان دارد و در سالیان گذشته همواره کشتی خراسان افتخارات فراوانی داشته و جزو استان‌های برتر کشور بوده است.

    رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: در تربیت بدنی شهرداری مشهد برنامه‌های خوبی در دست اقدام است و تعامل خوبی بین تربیت بدنی شهرداری مشهد و هیات‌های ورزشی ایجاد شده، برنامه اصلی ما کشف و پرورش استعداد در رشته‌های مختلف ورزشی است، همچنین در راستای برنامه شورای پنجم در حمایت از ورزش همگانی و قهرمانی تداوم خواهیم داشت.

    حیدری در خصوص اوضاع تیم‌های لیگ برتری خراسان رضوی گفت: از سقوط تیم مشکی‌پوشان متاسف شدم و امیدوارم مدیران این تیم به سرعت با برنامه‌ریزی مناسب این تیم را احیا کنند تا شاهد حضور دوباره این تیم در لیگ برتر باشیم، پدیده هم واقعا شرایط سختی دارد و در جلساتی که در سطح کلان استان داشتیم، تصمیم‌گیری مناسبی برای حمایت از این تیم اتخاذ شد، تیم پدیده با شرایطی که داشت تا همین جا هم کار بزرگی انجام داده و در همین چند روز آینده با دستور شهردار و تصویب شورای شهربه این تیم کمک می‌شود.

    وی خاطرنشان کرد: حتما برای سال آینده باید برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم تا دیگر به این روز دچار نشویم.

    رئیس شورای شهر مشهد بیان کرد: مطلبی در خصوص عدم تیم‌داری مجموعه پدیده در لیگ آینده نشنیدم، اما اگر چنین موضوعی درست باشد، با برگزاری جلسات و ارائه راهکارهای مناسب، امتیاز این تیم در استان به بخش دیگری که توانایی مدیریت تیم در رقابت‌های لیگ برتر را داشته باشد، واگذار می‌شود./ منبع: خبرگزاری فارس
     

    تعداد بازدید: 112
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد