•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 64
    کد: 149691
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
    وزیر نیرو:

    شهرداری مشهد همکاری دستگاه ها را به منصه ظهور گذاشت

    وزیر نیرو در آین افتتاح طرح های آب و فاضلاب مشهد با بیان اینکه شهرداری مشهد یکی از جلوه های همکاری دستگاه ها را به منصه ظهور گذاشته، گفت: احداث تصفیه فاضلاب با همکاری بین شهرداری، ورازت نیرو و بخش خصوصی الگویی برای سایر نقاط کشور است.
    شهرداری مشهد همکاری دستگاه ها را به منصه ظهور گذاشت

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، رضا اردکانیان در آیین افتتاح و بهره برداری از 18پروژه و آغاز عملیات اجرایی 5پروژه ٱب و فاضلاب مشهد که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر مشهد برگزار شد عنوان کرد: 18 طرح مهم در عرصه آب و فاضلاب با سرمایه گذاری بیش از 80 میلیارد تومان در این منطقه در حال اجراست .

    وی با اشاره به اینکه مشهد نمایشگاه دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران است، افزود: توجه به پساب از هوشمندی شهرداری مشهد است، این مدلی هوشمندانه است و جز این از مدیریت استان خراسان رضوی بویژه شهر مشهد انتظار نیست.

    اردکانیان افزود: کشور ایران در کنار تمامی پیشرفت ها، از حیث الگوهای مصرف نمره قبولی خوبی دریافت نمی کند، جامعه ایران در دسته بندی های موجود به عنوان جامعه ای بد مصرف تلقی می شود، در مورد شیوه های بهینه مصرف آب ، دستگاه های اجرایی آنگونه که شایسته جلب توجه افکار عمومی بوده است برنامه ریزی و کاری عملیاتی نداشته اند .

    وزیر نیرو عنوان کرد: در کشور ما از حدود 7 میلیارد متر مکعب آب شرب 4 میلیاد متر مکعب پساب تولید می شود و این در حالی است که در دنیا از پساب ها با عنوان فاضلاب یاد نمی شود و از واژگان آبهای رنگی مثل خاکستری ، سبز و آبی استفاده می شود، امروزه پساب ها جزو منابع آبی محسوب می شوند 

    تعداد بازدید: 64
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد