• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 96
   کد: 148264
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
   رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس مطرح کرد؛

   لزوم گسترش حقوق شهر نشینی به سطح عمومی جامعه

   رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس بر لزوم گسترش حقوق شهر نشینی به سطح عمومی جامعه تاکید و آن را موجب آشنایی مردم با حقوق حقه خود دانست.
   لزوم گسترش حقوق شهر نشینی به سطح عمومی جامعه

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرمشهد مقدس، سید محسن حسینی پویا درکارگروه حقوق شهروندی کمیسیون حقوقی از اساتید و دانشجویان همکار در برگزاری همایش بزرگ حقوق شهر نشینی با اهداء لوح یاد بود قدردانی کرد.

   وی پیرامون اهمیت حقوق شهرنشینی و گسترش آن در سطح جامعه گفت: مشارکت مردم تضمین اجرای حقوق شهر نشینی است، بایستی مباحث حقوق شهرنشینی در سطح جامعه مطر ح شده تا مردم ضمن آشنایی با حقوق خود در صیانت از آن برای خود و سایر شهروندان اهتمام ورزند.

   وی خاطر نشان کرد: مباحث حقوق شهرنشینی پیش از این در گوشه کتابخانه ها و در میان حقوقدانان مطرح و به بحث گذاشته می شد اما اکنون زمینه سازی جهت ارائه آن در سطح عموم مردم فراهم خواهد شد.

   رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، پرداختن به حقوق شهر نشینی را یکی از نشانه های توسعه دموکراسی در شهر دانست.

   وی از انتشار ویژه نامه و کتابچه با مضمون حقوق شهر نشینی و متون و تحقیقات ارائه شده در همایش حقوق شهر نشینی در آینده نزدیک خبر داد.

   حسینی پویا تحقیق و بررسی درباره موضوعاتی با عنوان پیش گیر ی از وقوع جرم، آسیب های اجتماعی و میانجی گری را از جمله برنامه های آتی کمیسیون حقوقی شورای شهر معرفی کرد و افزود: هدف از طرح موضوع میانجی گری حل و فصل بسیاری از دعاوی با استفاده از این شیوه در شهر است. 

   تعداد بازدید: 96
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 566    بازدید کنندگان دیروز: 2164    کل بازدید ها : 4,044,986
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد