• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 91
   کد: 148237
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
   تقدیر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی از شورای شهر شهر مشهد:

   توقع از شورای پنجم در خدمت به جامعه ایثارگر بیشتر از دیگران است

   مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در بیستمین صحن علنی شورای شهر مشهد ضمن تقدیر از شورای شهر، با اشاره به سبقه ایثارگری اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: توقع از شورای پنجم در خدمت به جامعه ایثارگر بیشتر از دیگران است.

   توقع از شورای پنجم در خدمت به جامعه ایثارگر بیشتر از دیگران است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، حجت السلام حسین معصومی، صبح امروز به مناسبت روز بزرگداشت مقام شهدا و تاسیس بنیاد شهید میهمان بیستمین و آخرین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس بود.

   وی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل، شهدای هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهدای امنیت از ریاست و اعضای شورای شهر بابت خدمات به جامعه ایثارگران تقدیر و تشکر کرد و حضور همسر وخانواده شهید برونسی سردار و فرمانده رشید خراسانی را درجمع حاضر ارج نهاد.

   معصومی با اشاره به آیه 169 سوره آل عمران مبنی بر حیات جاودانه و طیبه شهدا در نزد پروردگار گفت: شهدا متعلق به خانواده، شهر و کشور خود نیستند بلکه آنها به کل جامعه بشریت تعلق دارند.

   وی ضمن یاد آوری جلسه اخیر باهیات لبنانی، اظهار کرد: به اعتقاد لبنانی ها دنیای اسلام و تمام آزادی خواهان عزت خود را مدیون خون شهدای ایران اسلامی هستند.

   مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان رضوی از تسهیلات شورای شهر برای من کارت ایثارگران تقدیر و آن را اجرای بخشی از 12 ماده فرمان امام راحل (ره ) دانست.

   وی با اشاره به سبقه ایثارگری اعضای شورای پنجم اظهار کرد: توقع بنیاد از شورای پنجم بدلیل سبقه ایثارگری ایشان در خدمت به جامعه ایثارگر بیشتر از دیگران است.

   معصومی در آستانه بهار شهر را مزین و آراسته به گلهای زیبا توصیف کرد و از شورای شهر درخواست کرد در فضا آرایی شهر از تمثال شهدا بیشتر استفاده شود.
   معصومی در ادامه سخنان خود از شورای شهر درخواست کرد تا در آماده سازی و تکمیل مرکز توانبخشی جانبازان مساعدت لازم را به بنیاد شهید داشته باشد تا این طرح به مراحل پایانی خود رسیده وتکمیل شود.

   مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با اشاره به طرح اختصاص 20 درصد از اعتبارات فرهنگی شهرداری به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از شورای شهردرخواست کرد این طرح را تصویب کرده و به منظور نصب المان های شهدا در سطح شهر نیز مصوبه ای در شورای اسلامی شهر مشهد داشته باشند.

   وی آمار فرزندان بیکار ایثارگر را 5 هزار و 500 نفر اعلام کرد و افزود: از شورای شهر مشهد انتظار داریم نسبت به اشتغال فرزندان ایثارگر عنایت داشته باشند .

   معصومی خواستار اشاعه فرهنگ تجلیل و تکریم خانواده شهدا بواسطه شورای شهردر میان شهرداریها شد و افزود: اجرای مجموعه فرهنگی آرامستان بهشت رضا (ع) با کمبود اعتبار مواجه است و فریز قطعه شهدا نیز نیازمند مساعدت شهرداری و شورای شهر مشهد است.

   حجت الاسلام معصومی در پایان ابراز امیدواری کرد همه خدمت گزارشایسته خانواده شهدا باشیم. 

   تعداد بازدید: 91
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 480    بازدید کنندگان دیروز: 2164    کل بازدید ها : 4,044,900
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد