•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 43
    کد: 148070
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
    رئیس شورای شهر مشهدمقدس در آیین آغاز به کار «نگارخانه شهر»:

    نگارخانه شهر الگو و کانون تربیتی برای نسل جوان ما باشد

    رئیس شورای شهر مشهدمقدس در آیین آغاز به کار «نگارخانه شهر» گفت :نگارخانه شهر الگو و کانون تربیتی برای نسل جوان ما باشد


    نگارخانه شهر الگو و کانون تربیتی برای نسل جوان ما باشد

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، نمایشگاه آثار بانوان هنرمند مشهد همزمان با آئین گشایش نگارخانه شهر، با حضور رئیس و جمعی از اعضای شورا آغاز به کار کرد.

    محمدرضا حیدری، رئیس شورای شهر مشهد در این مراسم ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه‌الزهراء(س)، اظهارکرد: برپایی این نمایشگاه و همچنین آغاز فعالیت نگارخانه شهر اقدام بسیار ارزشمندی است که آن را ارج می‌نهیم.

    وی با بیان اینکه این نمایشگاه از چندین ویژگی بارز برخوردار است، تصریح کرد: همانطور که مستحضرید، میدان شهدا بزرگترین میدان شهری ایران است؛ میدان شهدا بخشی از هویت شهروندان مشهدی است و از همین‌رو، وجود این گالری نقش بسزایی در فضای فرهنگی ما ایفا می‌کند.

    حیدری در ادامه افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی مناسب و با توجه به حجم زائر و گردشگری که مشهد را بعنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند، بستر مناسبی برای بهره‌گیری از این ظرفیت فراهم شود و هنرمندان ما آثار خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار دهند.

    رئیس شورای شهر مشهد با بیان اینکه تقارن ولادت حضرت زهرا(س) و نمایشگاه آثار هنری بانوان را به فال نیک میگیریم، گفت: بدون شک حضور بانوان سبب خواهد شد تا این اقدام با قوت بیشتری ادامه پیدا کند.

    حیدری تابلوهای هنری عرضه شده در نمایشگاه را دارای پیام های معنوی، عرفانی و اخلاقی دانست و اظهارکرد: برای خلق هر اثر ساعت‌های زیادی صرف و زحمات بسیاری کشیده شده است؛ این نمایشگاه می‌تواند الگو و کانون تربیتی برای نسل جوان ما باشد و نبایستی از ظرفیت های اینگونه تلاش ها غافل باشیم. 

    تعداد بازدید: 43
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد