• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 48
   کد: 148070
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
   رئیس شورای شهر مشهدمقدس در آیین آغاز به کار «نگارخانه شهر»:

   نگارخانه شهر الگو و کانون تربیتی برای نسل جوان ما باشد

   رئیس شورای شهر مشهدمقدس در آیین آغاز به کار «نگارخانه شهر» گفت :نگارخانه شهر الگو و کانون تربیتی برای نسل جوان ما باشد


   نگارخانه شهر الگو و کانون تربیتی برای نسل جوان ما باشد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، نمایشگاه آثار بانوان هنرمند مشهد همزمان با آئین گشایش نگارخانه شهر، با حضور رئیس و جمعی از اعضای شورا آغاز به کار کرد.

   محمدرضا حیدری، رئیس شورای شهر مشهد در این مراسم ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه‌الزهراء(س)، اظهارکرد: برپایی این نمایشگاه و همچنین آغاز فعالیت نگارخانه شهر اقدام بسیار ارزشمندی است که آن را ارج می‌نهیم.

   وی با بیان اینکه این نمایشگاه از چندین ویژگی بارز برخوردار است، تصریح کرد: همانطور که مستحضرید، میدان شهدا بزرگترین میدان شهری ایران است؛ میدان شهدا بخشی از هویت شهروندان مشهدی است و از همین‌رو، وجود این گالری نقش بسزایی در فضای فرهنگی ما ایفا می‌کند.

   حیدری در ادامه افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی مناسب و با توجه به حجم زائر و گردشگری که مشهد را بعنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند، بستر مناسبی برای بهره‌گیری از این ظرفیت فراهم شود و هنرمندان ما آثار خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار دهند.

   رئیس شورای شهر مشهد با بیان اینکه تقارن ولادت حضرت زهرا(س) و نمایشگاه آثار هنری بانوان را به فال نیک میگیریم، گفت: بدون شک حضور بانوان سبب خواهد شد تا این اقدام با قوت بیشتری ادامه پیدا کند.

   حیدری تابلوهای هنری عرضه شده در نمایشگاه را دارای پیام های معنوی، عرفانی و اخلاقی دانست و اظهارکرد: برای خلق هر اثر ساعت‌های زیادی صرف و زحمات بسیاری کشیده شده است؛ این نمایشگاه می‌تواند الگو و کانون تربیتی برای نسل جوان ما باشد و نبایستی از ظرفیت های اینگونه تلاش ها غافل باشیم. 

   تعداد بازدید: 48
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 521    بازدید کنندگان دیروز: 2164    کل بازدید ها : 4,044,941
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد