•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 59
    کد: 144374
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
    فرماندار مشهد:

    شهرداری در اجرای بی‌آر‌تی به منافع عمومی ارجحیت داد

    فرماندار مشهد مقدس گفت: شهرداری این شهر در اجرای سومین خط بی‌آر‌تی مشهد، منافع عمومی را به منافع مجموعه مدیریت شهری ترجیح داد، اقدامی که قابل‌تأمل است.
    شهرداری در اجرای بی‌آر‌تی به منافع عمومی ارجحیت داد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، محمدرحیم نوروزیان در نخستین جلسه مجمع مشورتی اصحاب رسانه شهرستان مشهد با اشاره به انتقادهایی که در روند اجرای خط سوم بی‌آر‌تی مطرح می‌شود ادامه داد: برای کاهش آلودگی هوا، چاره‌ای به جز راه‌اندازی طرح‌هایی همچون خطوط بی‌آر‌تی وجود ندارد و باید از دستگاه‌هایی که در این مسیر گام برمی‌دارند تقدیر کرد.


    وی افزود: همچنین شهرداری مشهد با ایجاد بیش از سه هزار پارکینگ در مسیر این خط و همچنین تعبیه باراندازهای لازم برای تخلیه بار کسبه پیرامون خط سوم بی‌آر‌تی، بخشی از مشکلات عمده آن را رفع کرده است.


    فرماندار مشهد مقدس با اشاره به نقش اثرگذار رسانه‌ها در پیشرفت جامعه اضافه کرد: در بسیاری از مواقع، این رسانه‌ها هستند که باید با تأمین خوراک لازم برای مسئولان، نگاه آن‌ها را تحت تأثیر قرار دهند و برای رفاه حال عموم مردم، گام‌‌های جدی بردارند.


    وی همچنین با اشاره به اعتراضاتی که چندی پیش در مشهد و برخی از شهرهای دیگر کشور به وقوع پیوست گفت: در مجموع، فضای رسانه‌ای کشور در این زمینه فضای خوبی بود و گزارش‌‌های خوبی از سوی مجموعه‌های مختلف خبری و رسانه‌ای دراین‌‌باره تهیه و تدوین شد.


    نوروزیان در واکنش به برخی از شائبه‌هایی که درباره منبع این اعتراضات مطرح می‌شود نیز ادامه داد: اینکه منشأ این حرکت‌ها را به برخی از بزرگان کشور نسبت می‌دهند حرف درستی نیست اما در شکل گیری این حرکت، برخی از مخالفان افراطی دولت نقش داشتند.


    وی با تأکید بر اینکه محور و مدار شهر مشهد باید موضوع زیارت باشد بیان کرد: با این حال، نباید نسبت به تفریح و سرگرمی زائران و مجاوران در شهر مشهد غفلت کرد. باید با احداث مجموعه‌های مفرح و شاد‌، فضایی دل‌نشین از شهر امام‌رضا(ع) متجلی کرد./شهرآرا
     

    تعداد بازدید: 59
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد