•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 94
    کد: 144204
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
    رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد:

    حال ترافیک مشهد خوب نیست

    رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: حال و روز حوزه حمل و نقل و ترافیک مشهد نامناسب است.
    حال ترافیک مشهد خوب نیست

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند شب گذشته و در نشست هم‌اندیشی فعالان صنعت گردشگری با بیان اینکه در راستای حمایت از این امر مهم و تاثیر در اقتصاد کشور، برای نخستین بار در این دوره اتاق بازرگانی تصمیم به شکل‌گیری کمیسیون گردشگری گرفته شد، اظهارکرد: طبق اساسنامه باید یکی از نمایندگان این اتاق، ریاست آن را برعهده گیرد اما برخلاف اساسنامه و رویه معمول، رئیس اتحادیه هتل داران را به عنوان رئیس کمیسیون انتخاب کرده‌ایم.

    بهاروند در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم آیت ا... هاشمی رفسنجانی، تصریح کرد: ایشان در حوزه اقتصادی تلاش های بسیاری انجام دادند؛ سال هایی که کسی جرات سخن گفتن از مشارکت بخش خصوصی را نداشت، ایشان از فعالان خصوصی حمایت کرد.

    وی حمل و نقل خوب را یکی از عوامل تاثیرگذار در توسعه گردشگری دانست و افزود: وضعیت حمل و نقل و ترافیک در مشهد به هیچ وجه خوب نبوده و نسبت به میانگین کشوری از شرایط بدتری برخوردار است؛ باید روی فرهنگ شهروندان کار کنیم.

    بهاروند با بیان اینکه اول از همه باید فرهنگ ترافیکی را درست کنیم،‌ تصریح کرد: یک سری محدودیت هایی در شهر مشهد وجود دارد؛ علاوه بر حمل و نقل این شهر، آب و هوای کلانشهر مشهد نیز در وضع مناسبی نیست.

    رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس خاطرنشان کرد: آنچه که امروز شاهد آن هستیم، صندوق بدون پول شهرداری بوده که از دوره های گذشته برای ما به ارث رسیده است.

    بهاروند با بیان اینکه شورای پنجم به سمت توسعه حمل و نقل عمومی حرکت کرده و عزم جدی برای تحقق این مهم دارد، گفت: یک ماه قبل گروهی از تاکسی های فرودگاه با حالت عصبانی به دفتر کمیسیون آمدند و از وضع پیش آمده برایشان ناراضی بودند؛ پس از اینکه مشکلات ایشان مورد بررسی قرار گرفت در سریعترین زمان ممکن به کارشان رسیدگی شد و درقالب طرح در صحن علنی شورا به تصویب رسید؛ امروز شاهد این بودیم که همان افراد معترض، برای تشکر به ساختمان شورا آمدند.

    وی اظهارکرد: اعضای شورا وظیفه ملی و اجتماعی دارند و شاید بواسطه تجربه و تخصص بتوانند کمک کنیم که حمل و نقل شهر مشهد سرانجام بگیرد و وضعیت مناسبی پیدا کند. 

    تعداد بازدید: 94
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد