•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 80
    کد: 144184
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
    رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

    حوزه گردشگری شهر مشهد نیازمند گام های عملی است

    رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: حوزه گردشگری شهر مشهد نیازمند گام های عملی بوده و دوره شعار و حرف به پایان رسیده است.
    حوزه گردشگری شهر مشهد نیازمند گام های عملی است

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی شب گذشته و در نشست هم‌اندیشی فعالان صنعت گردشگری با بیان اینکه در سطح کشور و کلانشهرها مشکلات و معضلاتی داریم که حتی حاضر نیستیم به آنها فکر کنیم و به دنبال راه حل برای آنها برویم، اظهارکرد: متاسفانه به شکل مداوم مدل‌ها، روش‌ها و رویه های کلیشه‌ای را تکرار می‌کنیم؛ حرف می‌زنیم و شعار می‌دهیم.

    اصولی در ادامه افزود: این درد ماست که فقط حرف می‌زنیم، حرف می‌شنویم و حاضر نیستیم برای برطرف نمودن مشکلات و معضلات گام عملی برداریم؛ همدیگر را توصیه می‌کنیم و نسبت به اهمیت موضوعات مختلف درصدد توجیه یکدیگر هستیم.

    رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه مقوله گردشگری و توریسم آنگونه که گفته می‌شود از پیچیدگی برخوردار نیست، افزود: نسبت به این حوزه شاهد افراط هستیم که سبب نارضایتی‌های مختلفی شده است؛ این نارضایتی نشات گرفته از سبک اداره کردن و درگیر بروکراسی شدن است که امروز شاهد تبعات منفی آن هستیم.

    اصولی با تاکید بر ضرورت شناسایی ظرفیت های موجود در مشهد و بهره‌برداری مناسب از آنها، تصریح کرد: باید به دنبال نگاه های عملگرا باشیم و مجموعه مدیریت شهری مشهد برای فراهم آوردن فضا و ظرفیتی که موجب توسعه و رونق گردشگری شهر مشهد باشد، آمادگی کامل دارد. 

    تعداد بازدید: 80
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد