•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 100
    کد: 144178
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
    رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

    عرصه خدمت به مردم، عرصه تسویه حساب های سیاسی نیست

    رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با اشاره به برخی اقدامات و جوسازی های منفی و مخربی که برای خط BRT خیابان توحید و قرنی صورت گرفت، گفت: عرصه خدمت به مردم، عرصه رقابت های سیاسی و تسویه حساب های شخصی برخی از افرادی که در گذشته جزو مدیران شهری بوده‌اند، نیست.
    عرصه خدمت به مردم، عرصه تسویه حساب های سیاسی نیست

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، نشست صمیمی روسای کمیسیون های فرهنگی و اجتماعی و حمل و نقل و ترافیک و معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با کسبه خیابان توحید و قرنی با هدف بررسی و رسیدگی به حواشی پیرامون اجرای خط 3 BRT برگزار شد.

    احسان اصولی، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا در این نشست مردمی که دو ساعت به طول انجامید با بیان اینکه اجرای این طرح با مصوبه شورای همتای استان و در راستای کاهش آلودگی هوای شهر مشهد و توسعه حمل و نقل عمومی صورت گرفته است، اظهارکرد: در زمانی که با تصویب نهادهای ذیربط همچون فرمانداری و پلیس راهنمایی و رانندگی، شهرداری درصدد اجرای طرح BRT برآمد، شورای شهر معتقد بود که این مهم باید با اطلاع و همفکری روسای اتحادیه‌ها، کسبه و بازاریان به عنوان بخشی از ذی نفعان این موضوع انجام شود و زوایای آثار و تبعات آن مورد بررسی قرار گیرد.

    اصولی از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی برای اجرای طرح BRT خیابان توحید و قرنی خبرداد و افزود: تمامی اعضا و مجموعه مدیریت شهری از شرایط اقتصادی و دیگر متغیرهای دخیل و تاثیرگذار بر کسب و کار کسبه این خیابان مطلع هستند اما از طرف دیگر معضلات بزرگتر و بسیار جدی‌تری را می‌بینیم که سلامت و زندگی شهروندان و آینده فرزندان ما را تهدید می‌کند.

    وی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز در این مکان جمع شده و با شما عزیزان به گفتگو نشسته‌ایم تا تعاملی سازنده میان مردم و مدیریت شهری شکل گیرد و همه با هم و درکنار یکدیگر تصمیمات درستی را اتخاذ کرده و اقدامات مثمر ثمری برای پایتخت معنوی ایران اسلامی انجام دهیم.

    رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با اشاره به برخی اقدامات و جوسازی های منفی و مخربی که برای خط BRT خیابان توحید و قرنی صورت گرفت، گفت: عرصه خدمت به مردم، عرصه رقابت های سیاسی و تسویه حساب های شخصی برخی از افرادی که در گذشته جزو مدیران شهری بوده‌اند، نیست؛ شورای پنجم، شورای تمام مردم مشهد، با هر گرایش سیاسی است و ما نمایندگان شما هستیم.

    وی ادامه داد: اعتراض را حق شما میدانیم و بر همین اساس دیروز طرحی را تصویب کردیم که بر اساس آن شهرداری مشهد مکلف شد محلی را برای اعتراضات و طرح مطالبات مردم مثل همین موضوع در آنجا مطرح شود.

    اصولی عنوان کرد: من و همکارانم در شورای پنجم خودمان را خادم و نوکر شما میدانیم و هر تصمیمی که میگیریم فقط برای خیر و صلاح و رفاه شما مردم است. 

    تعداد بازدید: 100
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد