•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 54
    کد: 140256
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
    رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در همایش آغاز به خدمت خادمان افتخاری حرم رضوی:

    آمادگی مجموعه مدیریت شهری برای استقبال از زائران امام رضا(ع) در دهه پایانی ماه صفر

    رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در همایش آغاز به خدمت خادمان افتخاری حرم رضوی گفت: به همت مجموعه مدیریت شهری شهر مشهد، پیش‌بینی های لازم برای ارائه خدمات مناسب به زائران رضوی در حوزه های اسکان، حمل و نقل و خدمات شهری صورت گرفته است.
    آمادگی مجموعه مدیریت شهری برای استقبال از زائران امام رضا(ع) در دهه پایانی ماه صفر
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدرضا حیدری عصر امروز و در حاشیه همایش آغاز به خدمت خادمان افتخاری حرم رضوی که در محل تالار شهر مشهد برگزار شد به گفتگو با خبرنگار ما پرداخت و اظهارکرد: حجم فعالیت هایی که به شکل خودجوش، مردمی و با نیت خالصانه و فداکارانه توسط عاشقان امام رضا(ع) صورت می‌گیرد، در مقابل اقدامات و کارهای شهرداری و یا دستگاه های دولتی قابل قیاس نیست.

    حیدری با بیان اینکه شور و عشق مردم حرف اول را در ارائه خدمات به زائران می‌زند، گفت: مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر مشهد نقش تسهیلگر را در زمینه ارائه این خدمات ایفا می‌نماید.

    وی با بیان اینکه در حوزه های خدمات شهری و حمل و نقل پیش بینی های لازم برای ارائه خدمات بهتر به زائران رضوی در روز های پیش رو صورت گرفته است، تصریح کرد: مکان هایی برای اسکان این عزیزان درنظر گرفته شده و علاوه بر آن سالن های ورزشی شهرداری و مکان های عمومی نیز در صورت نیاز در اختیار زائران قرار خواهد گرفت.

    رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در ادامه صحبت های خود به طرح خادمان افتخاری اشاره کرد و افزود: این اقدام، ابتکاری بوده که معاونت فرهنگی شهرداری مشهد برای سازماندهی خادمان افتخاری انجام داده است؛ امیدواریم با برنامه هایی از این قبیل، میزبانی و فرهنگ میزبانی را در شهر مشهد نهادینه کرده و از میهمانان ولی نعمت خود به شکل مطلوب میزبانی کنیم.
    تعداد بازدید: 54
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد