•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 87
    کد: 140128
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
    رییس کمیسیون برنامه بودجه شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد؛

    جهت دهی حرکت های مردمی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی باشد

    رییس کمیسیون برنامه بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: همکاری مردم برای استقبال از زائران پیاده باید مستمر و جهت داده شود.
    جهت دهی حرکت های مردمی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی باشد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، بتول گندمی در بازدید از خدمات بانوان منطقه 6 شهرداری مشهد برای پذیرایی از  زائران پیاده حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در دهه پایانی صفر در محل فرهنگسرای غدیر، اظهار کرد: حضور بانوان ورزشکار به صورت فردی برای انجام این کار خیر بسیار قابل تقدیر است.

     
    وی با بیان اینکه مردم ایران و مشهدی ها همواره به میهمان نوازی مشهور بوده اند؛ افزود: در حالی که تصور می شد آقایان در این زمینه فعالتر باشند اما حضور بانوان به ویژه بانوان خانه دار که از تمام ظرفیت های خود برای پذیرایی مطلوب از زائران استفاده می کنند نیز قابل توجه است.
     
    این عضو شورای اسلامی شهر مشهد با تاکید بر استمرار  و جهت دادن این حرکت ها گفت: با جهت دادن این حرکت ها مشهدی ها در همه سال، خصوصا دهه اول محرم و دهه آخر صفر برای زائران سنگ تمام بگذارند. 
     
    وی با بیان اینکه این حرکت ها باید به درون محلات نیز رسوخ کند؛ تصریح کرد: در نگاهی به گذشته های نه چندان دور، این گمشده امروز زندگی شهر نشینی بسیار رونق داشت و مردم محله در تمام مشکلات یکدیگر را یاری می کردند.
     
    گندمی اظهار کرد: متاسفانه در حال حاضر این همکاری تنها در ایام خاص بین شهروندان وجود دارد.
     
    وی با بیان اینکه وحدت و انسجام بخشی درون محلات باید ارتقا یابد افزود: حضور و همکاری مردم موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
    تعداد بازدید: 87
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد