•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 80
    کد: 137862
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
    رئیس کمیسیون مناطق کم برخوردار شورای شهرمشهد با حضور درکلانتری های مناطق حاشیه شهر:

    امنیت محور رویکرد نیروی انتظامی است

    رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی وکم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد مقدس از رویکرد مبنی بر توسعه امنیت نیرو انتظامی قدردانی کرد.
    امنیت محور رویکرد نیروی انتظامی است

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، رمضانعلی فیضی صبح امروز با حضور در سرکلانتری گلشهر و کلانتری های شماره 26،24 و 27 که در محدوده حاشیه شهر قرار دارند هفته نیروی انتظامی را به حافظان آرامش و امنیت شهر تبریک گفته و اظهار کرد: مادامی که امنیت در جامعه حکم فرماست همه ی ایام متعلق به نیروی انتظامی است.

     
    وی ادامه داد: حوزه جغرافیایی کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار به لحاظ عملکردی با کلانتری های حاشیه شهر در ارتباط تنگاتنگ است.
     
    فیضی با تاکید بر آنکه امنیت در همه ابعاد نیاز جامعه امروز است، افزود: تکریم ارباب رجوع و احترام به حقوق آنها حس امنیت را به مردم القا می کند.
     
    رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با بیان اینکه، رویکرد نیروی انتظامی مبنی بر افزایش مشارکت مردم در توسعه امنیت است،‌ تصریح کرد: امنیت پایدار انسان محور، رویکرد قوی نیروهای انتظامی در دهه اخیر بوده و نتایج آن افزایش احساس امنیت عاطفی، روحی و روانی و برقراری ارتباطی قوی بین مردم با نیروی انتظامی است.
     
    فیضی خواستار فراهم سازی زمینه فعالیت های مشترک بین شورا و نیروی انتظامی شد و افزود: استقرار امنیت روحیه  امید، خودباوری و مشارکت را در بین مردم افزایش می دهد.
     
    وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری 《نیروی انتظامی مولود انقلاب است و به همین دلیل به مردم بسیار نزدیک است.》 استقرار امنیت در شهر را کاری دشورا دانست و ادامه داد: استقرار امنیت در شهر دشوار است اما تدبیر نیروی انتظامی این امر را محقق کرده است.
     
    فیضی ، مردم مناطق کم برخوردار را مردمی قدردان دانست و گفت: این مردم در قبال هر خدمت کوچکی که به آنها می شود،‌ قدردان زحمات خدمت گذاران خود هستند.
     
    سرهنگ ملایی رئیس کلانتری 24 میرزا کوچک خان ضمن تشکر از حضور اعضای شورای شهر در کلانتری و گرامی داشت هفته نیروی انتظامی گفت: وظایف محوله به نیروی انتظامی به اندازه یک وزارت خانه وسیع است ‌اما تعداد نیروها و امکانات بسیار محدود،‌ اما با این وجود ما قسم یاد کردیم که تا پای جان به وظایف خود عمل کنیم و در این راه نیازمند مساعدت و هم افزایی سازمانهایی که در ارتباط با حوزه امنیت فعالیت می کنند، هستیم
     
    وی ادامه داد: فرهنگ سازی در عرصه  اجتماعی از بروز جرایم جلوگیری می کند اما بدلیل خلا موجود در این عرصه ‌نیروی انتظامی برنامه ریزی هایی را در عرصه فرهنگی و اجتماعی آغاز کرده که شهرداری مشهد در این راه همکار و یاور نیروی انتظامی بوده است.
    تعداد بازدید: 80
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد