•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 102
    کد: 137789
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
    رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس عنوان کرد؛

    غفلت از ظرفیت های شهری در زمینه معرفی چهره های شاخص شهر

    رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: از ظرفیت های شهری در زمینه معرفی چهره های شاخص شهر غفلت شده است.
    غفلت از ظرفیت های شهری در زمینه معرفی چهره های شاخص شهر

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، احسان اصولی در جلسه خود با هیئت کوهنوردی استان با بیان اینکه حس قهرمانی برای جوانان و باشگاه ها باید رونق پیدا کند، اظهارداشت: فعالیت های تبلیغی هیئت باید به گونه‌ای پیش رود که بیشتر مردم به سمت کوه و کوهنوردی سوق پیدا کنند.

     
    اصولی با اشاره به لزوم بهره بردن از ظرفیت های ناشی از صعود تیم کوهنوردی استان به قله های مختلف، گفت: در ارتباط با صعود اخیر شما به قله ماناسلو باید کارگاهی ایجاد شود  و تجربیات این عمل درخشان به دیگر علاقه مندان این حوزه انتقال یابد.
     
    وی در ادامه ضمن اعلام آمادگی شورای شهر در زمینه حمایت از ورزش های قهرمانی و همگانی، تصریح کرد: هیئت کوهنوردی میتواند در این خصوص طرح دهد و با استفاده از تربیت بدنی شهرداری در جهت فرهنگ سازی این موضوع گام برداریم.
     
    رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس افزود: صعود شما به قله ماناسلو به خواست خدا با موفقیت به سرانجام رسید؛ با اطلاع رسانی چنین اتفاق میمونی، مردم احساس خواهند کرد که چنین افتخاری کسب شده و با قهرمان های خود آشنا می‌شوند.
     
    اصولی با بیان اینکه امثال جواد نوروزی کارهای بزرگی انجام داده اند که مردم مشهد بواسطه عدم اطلاع رسانی از آنها بیخبرند، گفت: مستندات صعود اخیر خود اعم از فیلم و عکس ها را فراهم آورید تا مردم در جریان این افتخار کسب شده توسط قهرمانان شهر خود آگاهی پیدا کنند؛ کارگاهی در این حوزه برگزار شود و تجربیات را به علاقه مندان منتقل نمایید.
     
    وی افزود: دنبال این هستیم که هویتی را برای مردم مشهد ایجاد کنیم که شهروندان مشهدی به آن افتخار کنند و این صعود یکی از شاخص های تحقق این امر است؛ کار شما هویت را تقویت می‌کند و باید بدنبال برندسازی در این زمینه باشیم.
     
    اصولی تصریح کرد: عکس ها و خاطرات و افتخارات قهرمانان مشهدی متعلق به تمام مردم شهر است و شورا در حد بضاعت خود در این زمینه کمک خواهد کرد؛ جوانان ما چنین قهرمان هایی را اسوه و الگوی خود قرار خواهند داد و در مسیر ایشان گام برمیدارند.
     
    وی افزود: ظرفیت ها و سرمایه های درون شهر مورد بی توجهی قرار گرفته است و قهرمانان ما باید معرف تمامی افراد و شهروندان باشند؛ بسیاری از آسیب های اجتماعی با حمایت از ورزش کاهش خواهد یافت.
    تعداد بازدید: 102
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد