•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 107
    کد: 137788
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۱۹
    رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در نشست هم اندیشی ستاد اربعین عنوان کرد؛

    تعامل و همکاری مدیریت شهری و اصناف با کشور عراق دوسویه باشد

    رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در نشست هم اندیشی ستاد اربعین گفت: تعامل و همکاری مدیریت شهری و اصناف با کشور عراق باید دوسویه باشد.
    تعامل و همکاری مدیریت شهری و اصناف با کشور عراق دوسویه باشد
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمدرضا حیدری امشب و در نشست هم اندیشی ستاد اربعین حسینی که با حضور رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد، اعضای اتاق اصناف مشهد و روسای اتحادیه ها برگزار شد، اظهارکرد: ارتباط و تعامل بین شورا، شهرداری و اصناف جزو دغدغه های همیشگی طرفین به شمار می‌رفته است؛ بخش اعظمی از اقدامات حوزه فرهنگی و اجتماعی به دوش اصناف بوده که این نقش مهم و تاثیرگذار مورد بی‌توجهی قرار گرفته است.
     
    حیدری با بیان اینکه اصناف بسیاری از مجموعه ها را بی‌ادعا و بدون هیچ منتی اداره می‌کنند، تصریح کرد: حضور شما عزیزان در راهپیمایی اربعین بسیار ارزشمند است؛ شورای شهر مشهد معتقد است این تعامل و همکاری با کشور عراق نباید یکسویه  باشد.
     
    وی افزود: باید زمینه‌ای برای مبادلات اقتصادی، ارسال خدمات فنی و دیگر زمینه ها میان اصناف و کشور عراق فراهم شود و از ظرفیت های اقتصادی این کشور برای توسعه فعالیتی خود استفاده کنیم.
     
    حیدری برگزاری این جلسه را شروع خوبی برای این تعامل دانست و گفت: شورا در خدمت شما خواهد بود؛ مقرر شده در حوزه مسائل و برنامه های مشترک همکاری های لازم را با اصناف داشته باشیم و به سمت و سویی حرکت کنیم که جایگاه اصلی اصناف محقق شود.
     
    رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس ضمن تشکر از حاضران در این جلسه، تصریح کرد: در فرصت های بعدی با حضور در اصناف مختلف و بازدید از تک تک آنها، در راستای تعاملات بیشتر و عمیق تر گام برمی‌داریم.
     
    حیدری با بیان اینکه برای ایجاد تحرک در حوزه های مختلف باید همه نهادهای ذی ربط به یکدیگر کمک کنند، افزود: شورای شهر این ظرفیت را در تمامی زمینه ها داراست؛ شورای پنجم شورایی منسجم و هماهنگ است که خوشبختانه شهرداری متخصص و باتجربه نیز در کنار آن به مردم خدمت می‌کند.

     

    رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در ادامه خاطرنشان کرد: شورای شهر مشهد همراهانی چون شما، که در دوران انتخابات همراه ما بودید، را داراست؛ این ظرفیت ها را باید کنار هم قرار دهیم تا شاهد اتفاقات خوبی در زمینه های مختلف همچون اقتصاد شهری و رونق آن شاهد باشیم. 

    تعداد بازدید: 107
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد