•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 144
    کد: 136949
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۰۶
    در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با فرمانده سپاه امام رضا (ع) تاکید شد؛

    فعالیت های مشترک سپاه و شورای شهر باعث ایجاد رضایتمندی بیشتر مردم می شود

    در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با فرمانده سپاه امام رضا (ع) بر
    فعالیت های مشترک سپاه و شورای شهر در راستای خدمت به مردم و ایجاد رضایتمندی بیشتر برای ایشان تاکید شد.
    فعالیت های مشترک سپاه و شورای شهر باعث ایجاد رضایتمندی بیشتر مردم می شود

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، اعضای شورای شهر مشهد صبح امروز با سردار نظری، فرمانده سپاه امام رضا(ع) دیدار و گفتگو کردند.

    در ابتدای این جلسه هریک از اعضا به تشریح مباحث مختلف در حوزه مدیریت شهری و دیگر مسائل مربوطه پرداختند.
     
    محمدرضا حیدری، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در ابتدای این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع)، اظهارداشت: در انتخابات 29 اردیبهشت ماه توفیقیحاصل شد که مردم بار مسئولیت مدیریت شهر را به ما سپردند.
     
    وی با بیان اینکه از تلاش های سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین برای بحث تامین امنیت و زحماتی که در عرصه های مختلف کشیدند، تشکر و قدردانی مینماییم، گفت: تلاش
     
    های وافری در مرز های شرق کشور برای تامین امنیت استان در سال های مختلف صورت گرفته که مدیون نیروهای سپاه هستیم.
     
    حیدری افزود: در فضای مدیریتی شهر مشهد با توجه به اهمیت شهر در سطح ملی، ظرفیت ها و امکانات را باید در راستای افزایش کار آمدی در کنار یکدیگر قرار دهیم. 
     
    وی مشارکت و رضایتمندی مردم را مهمترین پارامتر مدنظر شورای پنجم دانست و خاطرنشان کرد: مشارکت و رضایت شهروندان از کارآمدی بسیار بالایی برخوردار است.
     
    حیدری تصریح کرد: در دوره انتقالی جلسات و بازدیدهای مختلفی با دستگاه و بخش های مختلف برگزار شد و اطلاعات خوبی کسب کردیم.
     
    وی افزود: این جلسات سبب شد تا با آمادگی مناسبی فعالیت شورای پنجم را شروع نماییم؛چالش ها و مشکلات بسیاری در فضای مدیریت شهری مطرح بوده که اصلی ترین و فراگیر ترین موضوع آن تامین منابع پایدار است.
     
    حمیدرضا موحدی زاده، نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، با بیان اینکه ترکیب شورای پنجم از نظر سابقه و مدیریت در دوران انقلاب و جنگ قابل توجه بوده و همه دل در گرو این کشور و انقلاب و نظام دارند، اظهارداشت: اگر بتوانیم رضایت مردم را  به دنبال خود  داشته باشیم، مشکلات یکی پس از دیگری حل خواهند شد.
     
    وی افزود: اراده ما در شورای پنجم بر پایه مدیریت مناسب‌تر شهر مشهد نسبت به گذشته است؛ در این زمینه انتظار داریم که سپاه و بسیج نیز شورا را حمایت نماید و همکاری و تعامل در این زمینه صورت گیرد؛ این تعامل در بخش مناطق محروم شهر و سازندگی و قطار شهری می‌تواند تاثیرگذار باشد.
     
    موحدی زاده با بیان اینکه زمینه های همکاری بسیاری بین مدیریت شهری و سپاه پاسداران وجود دارد، تصریح کرد: فصل مشترکات رد این خصوص زیاد بوده و امیدواریم این تعاملات گسترش یابد؛ نقش سپاه نقش بی‌بدیلی است.
     
    وی خاطرنشان کرد: برای اداره بهتر امور شهری و در بحث کارآمدی مدیریت شهری، شورای پنجم در اولین گام یک شهردار متخصص انتخاب نمود.
     
    احمد نوروزی، رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد نیز در این جلسه گفت: شورای شهر باید با اقدامات خود کارآمدی نظام را اثبات کرده و با تعامل و همکاری با دستگاه های ذی‌ربط، در زمینه های مختلف، مسائل و مشکلات را حل کند.
     
    نوروزی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در این دوره از شورا با تعریف همکاری های مشترک بین سپاه و مدیریت شهری که منافع مشترک نیز برای دو طرف دارد، اقدامات خوبی را انجام دهیم؛ فعالیت های مشترک باعث خدمت به مردم و ایجاد رضایتمندی بیشتر برای ایشان خواهد شد.
     
    در ادامه این جلسه، شهناز رمارم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و زنده نگهداشتن یاد شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، اظهارداشت: شرایط ویژه ای را در شهر مشهد شاهد هستیم که یکی از آنها دغدغه بحث رشد یک نگاه افراطی است.
     
    وی افزود: رشد افراط در هر زمینه‌ای خطرناک تلقی می‌شود؛ حاشیه شهر مشهد جزو مواردی بوده که نیازمند نگاه ویژه می‌باشد و نقش نیروهای امنیتی و سپاه و از طرفی خدمات شهری در این مناطق پررنگ است.
     
    رمارم با بیان اینکه شورای پنجم نیت و قصد خدمت دارد و به موضوعات از منظر تقویت نظام و انقلاب می‌نگرد، تصریح کرد: برای ارتقاء آرمان ها و اهداف نظام جمهوری اسلامی همه دستگاه ها باید کمک کنند و تعامل و همکاری داشته باشند.
     
    وی در پایان گفت: همه ما به یک هدف که آن حفظ نظام و دفاع از حریم ولایت و ادامه دادن راه شهداست، توجه داریم.
     
    امیر شهلا دیگر عضو شورای شهر در این جلسه از زحمات سپاه پاسداران که در تابستان امسال برای مناطق محروم و نوسازی و ترمیم مدارس در این مناطق صورت گرفته و نیز توزیع لوازم التحریر بین دانش آموزان، تشکر نمود.
     
    رمضانعلی فیضی، رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای شهر مشهدمقدس نیز به تشریح برخی مسائل پیرامون حاشیه شهر پرداخت و گفت: کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار با نهادهای دخیل در این امر از قبیل بسیح سازندگی و دیگر دستگاه های خدمتگذار می‌تواند همسویی داشته باشد و در راستای رفع مشکلات گام بردارد.
     
    سردار یعقوبعلی نظری، فرمانده سپاه امام رضا (ع)، با بیان اینکه شهدا الگوی ما هستن
     
    وی عنوان کرد: زیر چتر ولایت اتحاد و همدلی راحت تر است و ما باور داریم اگر زیر این چتر باشیم اختلاف نظرها کم می شود و ما بر این موضوع در انتخاب مسیر خود تاکید داریم.
     
    وی اظهار کرد: همه شما بر این مبنا تاکید دارید واین را ثابت کردید لذا در این مسیر عاقبت بخیر خواهیم شد.
     
    نظری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ظرفیت مردمی بسیج در مشهد ظرفیت خوبی است که در بخش های مختلفی از جمله بسیج سازندگی و ... فعالیت دارد و باید در حیطه مرتبط با شورا قرار داده بشوند و ما در این زمینه آمادگی کامل داریم.
    تعداد بازدید: 144
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:

کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به شورای اسلامی شهر مشهد مقدس است.
پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد